Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi járhatott ennek a csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhatott ennek a csajnak a fejében?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hosszú sztori, megpróbálom röviden:

Elkezdtem uszodába járni úszni és szaunázni, heti 2 nap, munka után ugyan abban az időben szerdán és pénteken és péntekenként, pont ugyan abban az időben jár oda egy 28-30 körüli csaj. Felfigyeltem rá, mert számomra nagyon szimpatikus kisugárzása van. Szerintem észrevette, vagy én is szimpatikus lehetek neki, mindenesetre elkezdett óvatosan felém pillantgatni, illetve két alkalommal is, mikor elmentünk egymás mellett, végig mélyen a szemembe nézett. Amikor a feleségemmel és a gyerekekkel voltam, akkor ezeket nem csinálta, legalábbis nem vettem észre.

Tudom, most jön az, h családom van, undorító vagyok h más nők után teperek, viszont ez számomra természetes h megismerkedek más emberekkel, sok régi és új nő barátom van, feleségem is tud mindegyikről, ismeri is őket. Ezt a csajt is megmutattam neki, h nézd milyen jó csaj is jár ide, mondta is a nejem, h "na, ezzel megismerkedhetsz, ezért nem fogok haragudni". Szóval ez nálunk nem titok, nem tabu, nálunk ebből nincs gond, hangozzon ez bármilyen furán is, mivel tudja, sosem fogok félredugni...és jól gondolja.

Szóval, egyik alkalommal mikor ment be a szaunába, láttam hogy feltűnően keres hogy hol vagyok. Ezt jelzésnek vettem és bementem utána, mondjuk amúgy is pont mentem volna és akkor megszólítottam. Láttam rajta, h nagyon örült neki és felszabadultan, nyíltan beszélgetett velem, olyan témákról is, amiket idegeneknek nem is szoktunk csak úgy mondani. Mikor végeztünk, azt mondta, reméli még összefutunk itt.

Következő alkalomtól kezdve viszont elkezdett kerülni. Köszönt, de láthatóan nem akarta a társaságom, sietett el.

Majd néhány ilyen alkalom után a pasijával jött és láthatóan és feltűnően rólam beszéltek, ráadsául a srácot ismertem is régről. Úgy nézett rám, mint a véres rongyra.

Aztán többé nem láttam őket az uszodában.


Nők véleményére vagyok kiváncsi, h vajon mi játszódhatott le ennek a lánynak az agyában?

40F



2020. aug. 7. 07:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Hihető sztori. Éhes disznó makkal álmodik. Ha ennyire sok barátnőd van, ismerhetnéd annyira a nőket hogy nem itt kérdezel.

Ne erőlködj, nevetséges vagy.

2020. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

😑

Ez meg miféle barátkozás? "Bámultam, szemeztem vele, utána mentem, leszólítottam, nagyon intim témákról beszélgettünk. Jó csaj..." 😅


Gáz az egész sztori, a csajban az a fura, hogy nem előbb kezdett kerülni téged.


Amúgy az ő fejében az járt, hogy vajon mi járhat a te fejedben.

2020. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy nem túl etikus olyan férfivel barátkozni stb, akinek van felesége.
2020. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátkoztatok, flörtöltetek, ennyi. Nyilván azért kerül, mert nem jöttél be neki még barátnak sem.

Van ilyen.

2020. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1. Kérhetem h nők válaszoljanak, nem férfi véleményekre vagyok kiváncsi. Egy férfi ne tudhatja, hogyan gondolkodik ilyenkor egy nő.

2. Semmiféle intim dologról nem volt szó, hétköznapi témák voltak.

3. Nem kell túlgondolni, a női barátokat sem, hiszen munkatársak és régebbi osztálytársak, régebbi baráti társaság tagjai, csak megmaradt a kapcsolat velük.

4. Nem akarom visszaszerezni, csak egyszerűen csak kiváncsi vagyok a női gondolatok rejtélyeire.

5. Megkérdeztem ezt a feleségemtől is, de fogalma sincs.

2020. aug. 7. 09:13
 6/17 anonim ***** válasza:
1 vagyok és nő.
2020. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

" Amikor a feleségemmel és a gyerekekkel voltam"



Gratulálok.

2020. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, szuper, de kit érdekel, hogy mi a véleményed rólam? Választ szeretnék kapni egy valós problémára.
2020. aug. 7. 10:18
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:


"Nem kell túlgondolni"


Így van, nem kell túlgondolni. Ez a te kis fejecskédbe létezik, vagyis inkább szeretnéd ha ilyen vele történne, beteg vagy ember.

2020. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most nem értem, miért kérdőjelezi meg bárki is a történetet? Ez mire jó? ha nem akarod, akkor ne hidd el, bánom is én. De miért nem lehet egyszerűen csak válaszolni egy kérdésre? Másnak is hasznosak lehetnek a válaszok, ha mással is történik esetleg hasonló.
2020. aug. 7. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!