Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hiba felnőtt (35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hiba felnőtt (35 körüli) kapcsolatban elmondani a férfinek, hogy neked ő álmaid férfija és soha nem érezted magad ennyire jól senkivel és teljesen el vagy köteleződve iránta érzelmileg, mást észre sem veszel stb.... ?

Figyelt kérdés

1 éves viszony, ő is mondta, hogy szeret és számára különlegesebb vagy, mint a többi nő, vagyis neki sem vagy átlagos.

Azt mondják, a nő maradjon titokzatos, meg hogy a férfinek fontos a vadászat, és ha a nő túlzottan odaadja magát, akkor unalmassá válik, nem lesz érdekes. Hogy a férfi elmenekül, ha a nő elmondja, hogy vele képzeli el a jövőjét. Persze értem, hogy nem az a fontos, mit mond a ember, de kíváncsi vagyok, a felnőtt, érett, normális férfiakat hogy érinti egy ilyen vallomás.


2020. aug. 7. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szokásos, megint jól kijátszmázod majd magad...
2020. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Ne kapasd el!
2020. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nincs erre szükség, ő nem tini
2020. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha én is szeretem őt akkor jó hallani, ha nem, akkor kellemetlen. Egy év után mondjuk ez a "sodródás" már nem menő. Azért nem ártana tisztázni mit is akartok.
2020. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes felvállalnod az érzelmeid, csak lehetőleg ne ilyen pátoszos, ömlengős módon, ezt szerintem kevesen értékelik.
2020. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint én fura vagyok, de számomra evidens egy párkapcsolatban, hogy kimutatjuk/kimondjuk amit érzünk, nem "titokzatoskodunk" meg játsszuk az agyunkat...

Vagy én értem félre, és ez nem kapcsolat hanem ismerkedés, randizgatás?

2020. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem mindegy, hogy mit jelent a "viszony"! Nekem ebből az jött le, hogy ti szex kapcsolatban vagytok, és egyáltalán nem beszélgettek a jövőről. Egy párkapcsolatban ezt fontos elmondani, de nem úgy, hogy rázúdítod egy vödörből, nyilván felmerül a kizárólagosság, összeköltözés, család tervezés folyamán.
2020. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én az egyenes, őszinte embereket szeretem nőkben is. A játszmázós nőktől, akikkel nem tudom hányadán állok, hamar elmenekülnék.
2020. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. aug. 7. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiba
2020. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!