Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy valakinek tinikorában mindig voltak kanijai, de amióta anya lett azóta egyedülálló?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 22:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Mi a bánatos fszom az a "kani" és miért használja ezt egy heteró férfi? 😂😂😂😂
2020. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom van társa. Ami neked nincs, mert ilyen írással ilyen megbyilvánulással esélytelen, hogy neked bárkid legyen.


Kani? Ember nem kutyákkal kéne hasonlítani a férfiakat, vagy srácokat..

2020. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Na jó... ✋ Először is igazolja magát. 👮‍♂️
2020. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Felolvastam hangosan a kérdést és közben próbáltam magam beleélni milyen érzés lehet annak, aki így beszél. Hát ez gusztustalan.
2020. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert most már más a prioritás? Amúgy a gyerekem életéből én is kihagyom a kalandjaimat, rajtam kívül senki sem tud róluk. Mondjuk csak négy volt, de nem ez a lényeg.
2020. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
#5: Ja, csak diszkréten megrépáznak, tudom én hogy szoktak menni ezek a dolgok. Fel viszont már nem vállalnak. Facebookról is letörölnek, te meg csak lesel.
2020. aug. 7. 22:15
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Őrizetbe vesszük. Joga van hallgatni. Joga van ügyvédet fogadni. Ha nincs rá pénze a város majd kijelöl egyet magának. Bármi amit mond/ír felhasználható ön ellen a bíróságon. 👮‍♂️👨‍⚖️✍
2020. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ki bántott kérdező? Akarsz beszélni róla?
2020. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
#5 Te miről beszélsz? :-) Csak nem képzeled, hogy valami lúzert beengedek az éltembe, hogy lehúzzon, meg tönkre tegyen? A cél az öröm és ez a cél kölcsönös. Bármilyen hihetetlen is, ennyi sok nőnek elég és nem vesz disznót egy 20 centis kolbászért otthonra.
2020. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Helyt adok. 👨‍⚖️
2020. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!