Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő mindig úgy fog viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mindig úgy fog viselkedni, amit a férfi kivált belőle?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 13:13
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
17%
Úgy érted, hogy reaktív élőlények-e a lànyok?
2020. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Akkor viszont a férfi is úgy viselkedik, ahogy a nő kiváltja belőle. Ez mindkét esetben egy undorító, felelősséghárító okoskodás, amolyan "én csak azért tettem ezt /a kifogásolható dolgot/, mert TE kiváltottad belőlem /A te hibád!!!!!!/"



Szóval nem. Egyik esetben sem. Ha pedig érzi, hogy rossz hatással van rá a másik, akkor távolítsa azt el az életéből már az elején, elég rossz gondolat az, hogy rá való hivatkozással kövessen el vállalhatatlan dolgokat (mindkét nem), és a tetejébe még mártírszerepben is tündökölhet "Áldozat vagyok!" - ha pedig a másik fél nem engedi távozni, akkor erre elég sok alternatív megoldás van kezdve a rendőrséggel.

2020. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Hmmm... Egy férfi mindig úgy fog viselkedni, amit a nő kivált belőle?


Ezt a kérdést fel lehet tenni így is, nem? 🤔

2020. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Noren1989 nem úgy értem, csak feltettem egy kérdést.
2020. aug. 8. 13:30
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Ez annyiban igaz, hogy ha a férfi tiszteli a nőt, akkor a nő is tisztelni fogja a férfit(jobb esetben)

Ha a “férfi” nem tiszteli, akkor sokszor a nő is eképpen viselkedik vele. Általában... de nem minden esetben így néz ki a dolog.

2020. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyetlen emberre sem igaz. Ahhoz, amire éppen reagálunk, mindegyikünknél hozzáadódnak a gyerekkori élményekből, neveltetésből, történésekből adódó önkéntelen előfeltételezések, fóbiák belső monológ, stb.
2020. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

"Egy nő azt fogja visszatükrözni, ahogyan bánsz vele. Ha nem tetszik a viselkedése, nézd meg hogy bántál vele!"


"Egy nő sosem hibás, csak úgy viselkedik, amit a férfi ki vált belőle."


"Ha egy nő szeret egy férfit, csak egyszerűen szereti. Az egészet aki elcseszheti, az maga a férfi."


"A férfi azért férfi, hogy küzdjön."


Valóban vannak ilyen idézetek.

2020. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
#7: belinkelnéd azokat az oldalakat, ahol ezeket így, ahogyan bemásoltad, leírták?
2020. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Mármint olyan szempontból, hogy más lesz a fogadtatás, ha álmai férfija mondja ugyanazt a mondatot, mintha átlagJózsi a boltból, vagy egy számára nem szimpatikus valaki. Nem a mondandó és tartalom számít, csakis az, hogy ki mondja.
2020. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek az idézetek facebookon szoktak lenni, idézetes oldalakon.
2020. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!