Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghízott a szexpartnerem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghízott a szexpartnerem?

Figyelt kérdés
Kidobtam, mert nem teljesített rendesen az ágyban. Valamelyik nap megnéztem a képeit és nagyon meghízott. Vajon azért hízott meg ennyire, mert vége lett köztünk a dolognak?
2020. aug. 8. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Meghízott. Azért hízott meg, mert túl sokat evett és túl keveset mozgott.
2020. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Vagy most olyannal kavar akinek ez jön be. És neki meg ő, és nála nem teljesít rosszul. Ki tudja? Minden lehetséges.
2020. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Látom szex nélkül nagyon ráérsz. :D
2020. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
2. Valaki azért meghízik, mert az bejön a szexpartnerének, aki iránt nem érez semmit? Mi van?
2020. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

4.


Annyira van ez értelmes, mint a kérdező-féle "biztos azért hízott meg, mert szomorkodik miattam" okoskodása. Semmivel nem rosszabb. De lehet észre se vette a dolgot, szóval nem direkt csinálta, csak mondjuk az új partnerével sokat kajálnak a dolog előtt vagy utána. Inkább utána. Az is lehet, hogy már nem csak szexpartnere van, hanem rendes kapcsolata. Ezért szarok az ilyen kérdések, mert semmi nem derül ki belőle így max tippelgetni lehet.

2020. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!