Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar nok tobbsege siman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nok tobbsege siman odaadna magat egy helyes, gazdag skandinav, nemet, stb. ferfinak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 21:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Mit értesz az alatt, hogy odaadja magát?
2020. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%
A bulinegyedbe érkező "tavasziszünetes" nyugati srácokat kellene megkérdezni - gondolom nem véletlen járnak ide. "Occsó pia, és occsó... hát ugyanez csak egy "n" betűvel kiegészítve"
2020. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
Undorodom a német és skandináv lényektől. Hazaáruló migráns simogató szőke okádékok mind.
2020. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a németek olyan karótnyelt, beképzelt nép, hogy csajozni se tudnak. Inkább az olaszok, na én őket irigylem.
2020. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%

En nem "odaadom magam", hanem szexelek egy jót. A szex nem valami, amit a férfi elvesz/kiérdemel a nőtől, hanem egy közös élvezet.

Csak sajnálni tudom azt a nőt, aki "odaadja magát". Ha már valaki odaadja magát, az inkább a pasi, aki a munka nagy részét végzi, és valószínűleg fele annyi orgazmusa van mint nekem.

2020. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
A többség biztos, én nem.
2020. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
15%
4-es vagyok úgy értem egy német hapsi a pénzéve tud max csajozni az olasz pedig a sármjával, szívesebben lennék olasz férfi.
2020. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Noren1989 ***** válasza:
14%
Én nem tudom, de az egyik kolleganőmet egy kisméretű arabbal làttam ma smúzolni...
2020. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Részemről az 5-össel értek egyet. A gazdagság mondjuk nem tudom, miért szempont, attól nem lesz jó vele... Ha már itt tartunk, ugyanez a nációra is vonatkoztatható. Szóval maradjunk annyiban, hogy igen, egy helyes, vonzó férfival, akit kívánunk, simán szexelünk egy jót. Már akinek van libidója, mert mióta itt olvasgatok, látom, hogy elég sok nőnek a 0 felé konvergál. Nyilván ők hallani sem akarnak ilyesmiről.
2020. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a szőke és vbarna németes vagy magyar férfiak jobban tetszenek, hétköznapokban korrektebbnek tapasztalom őket, mint a jó nagy hantás olaszok nagy része. Erdélyben hihetetlen mennyire bunkón viselkednek a dolgozókkal 30 éve az olaszok, csak akkor vigyorognak olyan szépen, amikor minimál bérért sem dolognak az emberek, régóta nézem ezt.
2020. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!