Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem volt bunkóság a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem volt bunkóság a csaj részéről?

Figyelt kérdés
Kérdezte, hogy miért nem akarok vele komoly kapcsolatot? Nem adtam neki konkrét választ, mondta, hogy nincs tétje a dolognak, bántsam meg csak legyek hozzá őszinte. Természetesen nem mondtam semmit! De elviharzott tőlem köszönés nélkül és letiltott mindenhonnan!!
2020. aug. 9. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Ő már előre eldöntötte, hogy te egy szemét és hazug alak vagy, "mint a többi férfi" - most függetlenül attól, hogy az vagy-e, vagy sem - kicsit pszichó dolog volt ez tőle, nem bunkóság. Nem veszítesz nagyot, így a leírás alapján valószínű az a fajta féltékeny aki kitalál neked valami szeretőt aki talán sosem létezett. Ilyen értelemben véve nekem is volt egy magas-telt-szőke szeretőm az egyik exem szerint. És onnantól ki nem radírozod a fejéből a lázálmát. Ez csak akkor baj persze, ha amúgy tisztességes vagy.
2020. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nemigazán... Mit lehet kezdeni egy olyan emberrel, aki nem őszinte?
2020. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

2.


Vagy akit annak tartanak/kiáltanak ki.


"Nem elég tisztességesnek lenni; annak is kell látszani" - elég a tisztességes szót őszintére módosítani.

2020. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Úristen... Te vagy a bunkó, nem a lány. Komolyan, annyira nehezedre esett volna válaszolni? Félsz egy lánytól, vagy mi? Vagy csak nincs benned annyi gerinc, hogy legalább megindokold a döntéseidet? Ennyivel tartozol neki. A bizonytalanságnál nincs rosszabb, inkább bántsd meg, de tudja meg az igazat.


Azért irigylem a lányt, hogy ilyen könnyen le tudta zárni (gondolom), én évekig szenvedtem utána és minden nap a miérteken gondolkoztam.

2020. aug. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Már miért lett volna bunkóság?


Nem akarsz komolyat, ő viszont csak azt akart volna. Így hogy erre nem volt esély , eltűnt az életedből. Ez teljesen helyén való dolog.

F38

2020. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2020. aug. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez a kérdés már hetekkel ezelőtt is volt.


Na mi van nem tudod feldolgozni, hogy letiltott a kicsi lelke amikor te neked elvileg be sem jön a csaj?

2020. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
De igen, az volt. Nem vagy köteles megindokolni.
2020. aug. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

És miért nem adtál konkrét választ?Hadititok?A CIA lehallgat,vagy mi?

Ha már beszélgettetek,akkor egy teljesen semleges helyzetben kérdésre illik válaszolni,mint ismerősnek .

Nem akarsz tőle semmit,akkor meg mit játszod a búrádat?


Letiltott,mert minek tartson?Nem akarsz tőle semmit,és beszélgetni se lehet veled,mert nem válaszolsz,vagy terelgetsz.

Tképpen még beszélgetőtársnak is alkalmatlan vagy.

Mondj 1okot,hogy tartson kapcsolatot veled.

2020. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem bunkóság. Te csak dugni akarod.. mit vársz?? Keress mást akit hülyének nézel
2020. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!