Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incel férfiak miért gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel férfiak miért gondolják úgy hogy a férfiaknak alapjáraton JÁR a szex meg a nő?

Figyelt kérdés

Miért pont nekik? Miért nem fordítva?

A férfiak nagy többsége csúnya és/vagy igenytelen,kopaszodik vagy más módon nem előnyös megjelenésű


100 férfiból kb 20 aki tenyleg jól néz ki és ad magára

Ezzel szemben a maradék 80nak is az egekben az egója és úgy gondolja hogy ilyen külsővel 10/10 nő jár


A nők közül meg 100bol 80aki tényleg vonzó

Hisz a női nem alapból a szebbik nem mégse követelik ki maguknak a szexet


A férfiaknak nincs önkritikájuk???


2020. aug. 10. 09:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
6%
Létszükséglet,úgy mint az evés vagy az ivás.
2020. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Az ételt se kapod ingyen

Az se JÁR

mint ahogy a rusnya pattanasos gizda petikének se a modell alkatú Kati aki ennél sokkal jobbat érdemelne

De vajon Peti felfogja egyáltalán hogy egy másik élőlényt követel maganak, nem pedig egy hamburgert?

2020. aug. 10. 09:43
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Mert aki idáig jut, annak van valami orbitális kattanás az agyában. Például azt hiszi, hogy a szex létszükséglet :D Ekkora baromságot. Ami tényleg létszükséglet, az se jár alanyi jogon, majd pont ez járna?

De nyilván könnyebb rinyálni, mint szembenézni önmagukkal és azzal, hogy kizárólag a saját hibájuk a magány, senki és semmi másé.

2020. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Az incelek többsége sajnos lelkileg sérült, ne várj tőlük logikus gondolkodást vagy észérveket.
2020. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%
#4 Én nem vagyok lelkileg sérült. Szóval ne fogd erre az incelséget. A társadalom termelte ki az incelséget. Ennyi.
2020. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A társadalom termelte ki az incelseget...na pont ez az

Az önkritika totális hianya... még véletlenül sem az egyén szerencsetlensege vagy hogy semmit sem tud nyujtani egyasik emberi lenynek a ludas..neeem

A tarsadalom a hibas hogy nem tudsz felszedni egy nőt...

2020. aug. 10. 11:20
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Elég sok incel fórumot bújtam, olyanokat is, amik rejtve voltak az átlag embrek elől.

Amiket tapasztaltam, pár lájtos dolog:


-szerintük az a nő akinek kutyája van, az dug a kutyávájával

-nem egyszer részletezték, hogy bántalmazzák a kisebb rokon lányokat, akiket rájuk bíztak, akár verbálisan, akár fizikálisan..lehet fantázia volt egy része...

-sokuk szerint 10-18 éves korig lehet dugni egy nőt (gyereket), utána meg kéne őket ölni, mert haszontalanok -szerintük

- ebből jön: sok köztük a pedofil

-előszeretettel zaklatnak áldozatokat, például egy nőt zaklattak ocsmány üzenetekkel, akinek meghalt a lánya (videót küldött az incelke a nőnek, amiben meggyalázza a halott lányáról kinyomtatott fotót)

-akik az anyjuknál éltek előszeretettel szidták az anyjukat, ha nem kaptak pénzt


Még írhatnám.

Voltak durvábbak is.

Sokuk szerint a nőket kiskoruktól kezdve táborokba kéne nevelni, tenyészteni, a nem vonzóakat megölni.

Eljutottam ezeket olvasva arra a pontra, hogy nem tekintem őket érző, emberi lénynek. És hagyjuk, hogy a társadalom termeli ki. Ezek súlyosan beteg, elkényeztetett lények.

Egy ideig azt hittem incel vagyok, ó te jó ég, hát közöm nincsen ahhoz az undormány valamihez.

2020. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Ja és a férfiak nagy részét is gyűlölik és gyilkolnák.
2020. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%
#7 Ezek nem incelek,hanem elmebetegek. Az incel azt jelenti,hogy akarata ellenére nem jut szexhez,párkapcsolathoz.
2020. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18%

A nők miért gondolják úgy, hogy kinézetüktől függetlenül nekik braddpitt jár minden vagyonával együtt?


Pont ugyanaz a válasz erre is mint a te kérdésedre, mert gyarló, önimádó állat mind a két faj.

2020. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!