Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai pasik miért döntenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai pasik miért döntenek úgy, hogy csak szexkapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Csak ilyen pasikba botlok, annyira bosszantó, mert nőként vágynék a szerelemre, gyengédségre, arra hogy egymás támaszai legyünk, hogy sok jó élménnyel gazdagodjunk.

Ennek ellenére nekik csak a dugás kell és köszönik szépen így jó nekik.


2020. aug. 10. 09:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
36%
Mert ez jóval kevesebb kötöttséggel jár. + van akit pontosan az riaszt,hogy a lányok többsége szinte azonnal komolyabb kapcsolatban gondolkodik.
2020. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%

Mert nem vagy olyan szép, hogy járjanak Veled, de annyira azért kinézel valahogy, hogy azért megdugjanak néha.


Vagy idegesíti őket a személyiséged és emiatt nem járnának Veled.

2020. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%

Amit én észrevettem de nem csak férfiaknál nőknél is, hogy rendes listájuk van arról milyennek kell legyen az aki mellett majd megállapodnak.

Aztán ha egy valami nincs meg a listáról már nem játszik a kapcsolat.


Már nem a szeretetről szól egy kapcsolat hanem az érdekekről, hogy nekem mindenben megfeleljen a másik. Pedig ahol szeretet van ott tudni a másiknak a hibáit de mégis elfogadjuk úgy amilyen és még így is vele akarunk lenni. Na ez manapság ritkaság.


Úgy vannak vele ha kapcsolatra nem is de szexre azért jó.

2020. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
35%

Valószínűleg azért, mert semmi motivációjuk nincs a komoly kapcsolatra. A házasságok fele pár éven belül válással végződik. Ha már gyerek is van, az biztos, hogy a nőnél lesz. A férfi fizeti a pénzeket, cserébe kéthetente egyszer láthatja a gyereket, akit az elvált anyák előszeretettel hangolnak az apjuk ellen.

Aztán ugye ma már a nők "kiélik" magukat. Komoly kapcsolatra viszont értelmes pasasnak nem kell egy elhasznált nő. Senki sem akar negyvenedik lenni. Kiment a divatból az érzelmi kötődés is. Sokkal hamarabb fogják lecserélni a partnert, mint küzdeni a kapcsolatért.

Sok nő elkényelmesedik a komoly kapcsolatban. Elhízik, nem figyel magára stb.

És persze lehet, hogy te is igencsak egy kis részét veszed észre a férfiaknak. Gyanítom a felső 30%-ot maximum, akik megtehetik, hogy válogassanak a nőkből, és meg is teszik.


Dióhéjban ezek az okok...

2020. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
54%

Nálam úgy van, hogy ha az arcod nem legalább 9/10-es, akkor nem járnék veled.


Ha csak olyan 6/10-es körüli a külsőd, akkor csak szexelnék veled.


Le lehet pontozni, de nálam tényleg így van. :D

2020. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

Ha abból z elvből indulunk ki,hogy a nő választ,akkor:

Mert a" botlóddal" lehetnek gondok.Rengeteg olyan pasi van,akik szeretnének egy társat.Csak szerintem te nem veszed észre azokat,vagy lekoptatod őket.

2020. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

3-as, nincs ezzel a "listával" elvárással baj.Egy kapcsolatban a legfontosabb az érzelem, de emellett még nagyon sok más egyéb is.

Pl van aki nem költözne külföldre, van aki csak ott tudja elképzelni a jövőjét. Van akinek fontos,hogy anyagilag ne álljanak nagyon távol egymástól, van akinek fontos a diploma, hogy akar gyereket vagy sem.


Kompromisszumot persze lehet kötni.


Ezek az elvárások a többedik kapcsolatban főleg kialakulnak, az előzőekből tanulva.

2020. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

#7 itt most nem ilyenekre gondoltam, külső és belső tulajdonságokra


az, hogy hol akar élni, gyerek stb...az általában nem kerül szóba csak ha valaki komolyabbat akar

2020. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden mai pasi!

Azért mert az kényelmes, nem kell érte sokat tenni és nincs kötötség.

N28

2020. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
37%

Mert a nők olyan pasit keresnek, hogy: magassportospénzesdiplomásfiatalutazgatósnagyvárosi. Ennek sok pasi nem tud, és nem is akar megfelelni.


Az én kapcsolataimban mindig úgy indultam neki, és ezt komolyan is gondoltam, hogy csak egy nő kell, nem csalom meg, de sosem veszem el, és sosem lesz gyerek. Ha a gyerek becsúszik vetesse el, de ne tudjam, vagy lépjen le, örökre. Na, szerinted ezt hány nő tolerálta? Pláne hosszabb távon.

2020. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!