Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose találok már normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose találok már normális nőt? 37 éves férfi vagyok megint csalodnom kellett Nem bírom már

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit is lehetne erre válaszolni?Természetesen van esélyed, miért is ne lenne, normális nőt találni?Vond le a következtetéseket az előző ismerkedéseidből, de ne általánosíts.

Mivel 37 éves vagy, az ismerkedés elején elmondhatod,hogy Te komoly kapcsolatot keresel, ezt tudod nyújtani/ilyen vagy és ilyet keresel. Ez még nem lánykérés, de rögzítsd le,hogy nem szex/futókapcsolatot keresel.


A csalódás mindig benne van ha ismerkedsz, de ne add fel, vannak még rendes nők, akár itt, az oldalon is.

2020. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jajjjj😭
2020. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Átérzem... 31/N
2020. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk nőj fel minden értelemeben, hogy megérdemelj egy "normálisat". Mondjuk ismerd meg jobban az embereket, és lépj túl az irreális elvárásaidon, hogy ne legyenek csalódásaid. Ja, és légy erős, ez a "nem bírom már" olyan férfiatlan, tudod.
2020. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy te embertársat keresel gondolom. Ilyet nem fogsz találni, max ha homár leszel... Nőben nme fogsz társat találni sosem, ő elvár valamit, amit te vagy megadsz vagy nem. Te elvársz valamit, amit vagy megad vagy sem. Ha pénzed van, sikeres vagy, jól nézel ki, akkor meg dobálhatod mint a vattacukrot, mert a nő ahogy idősödik egyre selejtesebb emberek lesznek a tartalékzsákjában, s fél h "még ilyen sem lesz". Szal vagy erre játszol, vagy kikupálódsz, és egy ótvaros gputtonynak nézed őket, és arra is hasznlod. Leírta előttem a kolléga, "nőjj fel", és ezt helyesen értelmezd. Ez számomra azt jelenti, vagyok én, adok amit adok, ha nem kell akkor takarodó, és nem foglalkozom más nőszemélyekkel sem. A férfiakba belenevelt "vigyázz a lányokra, őket becsűlni kell, bókolni, udvarolni, blablabla" ez baromság. Ezzel max kutyát szelidítesz, de nem egy mai önfejű, akarom mondani "modern" nőt. Ha akar valamit idejön, ha nem akkor takarodik. Felnőtt emberek, tudják mit akarnak nem? Tök mind1 mit mond, az a lényeg mit tesz. Igaz, hogy letettem az asztalra már 33évesen azt amit mások 1 élet alatt sem, nyilván ez is ad egy biztonságérzetet, meg a 20 éves sportolói múlt, de sosem késő. A lényeg fogadd el önmagad, és ne az idióta nőktől várd a megoldást, meg a rózsaszín ködöt. Nincs ilyen, nem is lesz. 16 évesen még oké, hogy hiszel a "csodákban", de tényleg nőjj fel már...
2020. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindig a jó helyen kell keresni.
2020. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszolj erre a kérdésre. Hátha a kérdező olyan lány akit Te keresel. "Mit tegyek, ami kigyógyít és kisegít ebből a már mondhatni beteges állapotból ?"
2020. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sosem,vén vagy már.
2020. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a szomszéd Julcsit észre sem veszed, aki normális. Te is csak a kirakat babákat keresed, magadnál jóval feljebb. Add le az igényeid! Amúgy is a szépség mulandó!
2020. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9es, ez pont a nőkre jellemző, hogy csak a top20at akarják. Lásd:tinder. 1-1be látszik minden papíron, ezen nincs mit szépíteni. Köszönöm, de a női hazudozásra nem vagyok kíváncsi.
2020. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!