Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy nem tartottátok sokra a párotok foglalkozását?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm bulvárcikkeket ír. Bevallom én mindig röhögtem az ilyen bulvár témákon, soha nem értettem, hogy kit tud érdekelni az, hogy xy segget villantott az utcán stb...

Mikor ismerkedés elején szóba került ki mivel foglalkozik és mondta, hogy újságíró, tisztára lenyűgözött, aztán kicsit csalódott lettem mikor kiderült, hogy csak bulvárral foglalkozik.


Amúgy nagyon okos, értelmes lány és nekem ez olyan mintha elpazarolná a tehetségét. Persze nem éreztetem vele, és nem is hiszem, hogy bele kellene szólnom, mert a saját döntése, hogy mivel szeretne foglalkozni. Nem is tudom számít-e egyáltalán, mert egyébként minden rendben. Meg még mindig jobb mintha valami megyei lapnál copyzná azt, amit a pártközpont elérak...


Valaki volt már hasonló helyzetben? Elengedte a dolgot vagy finoman próbálta terelgetni a párját?



2020. aug. 10. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2020. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Olyan nővel nem kezdek. Pl.: végrehajtó, pedofilokat védő jogász, nőjogi aktivista,....

De olyan, hogy Mekiben hambisütő, vagy őr, az nem zavar.

2020. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem volt még ilyen soha.

A barátnőd értelmes, ez nem elég neked? Nincs rálátásod az újságírásra, már az is nagy szó, hogy a barátnőd egyáltalán el tudott helyezkedni újságíróként. Elég nagy a konkurencia, egyébként sem lehet már manapság újságíróként válogatni. Végső soron bárhol dolgozna, csak azt írhatná le, amit megengednek neki.

2020. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Gondolj bele, mi lett volna, ha kiderül, hogy takarít.

Teljesen mindegy mit ír, a lényeg, hogy dolgozik egy adott cégnél és értelmes lány. Azért ilyen munkára nem vesznek fel akárkit. Ha bárki megkérdezik tőle, hogy mit csinál akkor mondhatja, hogy újságíró. Azért szerintem kevés ember akadna fent ezen, sőt pont hogy kinyílna a szemük és meglepődnének pozitív irányba.

2020. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igazatok van, én vagyok hülye, hogy ilyeneken gondolkodom. :D

Köszi a válaszokat!

2020. aug. 10. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy beláttad, feleslegesen rágódsz ilyen dolgokon. :) A mai világban, főleg a korona idején nagy dolog, ha valakinek biztos állása van. Én is újságíró (gyakornok) vagyok, szerintem ez jó szakma, általában jól is fizet. És még simán dolgozhat a lány nem bulvár újságoknál is. Lehet, kezdőként most ott kapott állást, de majd tapasztalattal ő is váltani akar. De ha nem, akkor sincs tragédia.
2020. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem jókedvében ír bulvárcikkeket, hanem azért, mert így vették fel.


Sebaj, szerez tapasztalatot, és lehet, hogy később komolyabb cikkekre is befogják. Várd ki, Rómát sem egy nap alatt építették.

2020. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Igen, volt. De nem azért, mert szellemileg gyér volt a munkakör. Az akkori párom is intelligens ember volt, így ez nem érdekelt. De az, hogy 12 órát cseszett el feleannyiért, amennyit én keresek és mellette hullafáradt volt, az nekem nem volt pálya. Mégis én akartam összeköltözni, hogy több időnk legyen egymásra, erre benyögte, hogy neki nincs ideje kapcsolatra. :D Na, pontosan ezért nem kezdek robotmunkásokkal.


Amit barátnőd csinál, az legalább nem embertelen munka, hanem van utána életed még délután, stb.

2020. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Sz#r így leírni, de magát a páromat nem tartottam sokra, amiért okos, értelmes ember létére semmit nem kezdett magával (sem egyetemre járni, sem dolgozni nem akart, semmi igénye nem volt önálló életre, csak a tökeit vakargatta otthon és gépezett éjjel-nappal).
2020. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor miért feküdtél n3ki?
2020. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!