Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exetek, akivel durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exetek, akivel durván szakítottatok felhívna, hogy kórházba került bemennétek hozzá?

Figyelt kérdés

A durva alatt azt értem, hogy mindegyikőtök extrán bántó dolgot vágott a másik fejéhez.


Ez csak egy fiktív kérdés amúgy, nem vagyok ilyen helyzetben.:D


2020. aug. 11. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem !! Nem haragbol... de hagyjuk egymast beken ilyen alapon .. mert ez sajnaltatas !!
2020. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudnék róla, mert minden exem után úgy bezárom az ajtót, hogy azt sem tudom onnantól, mi van vele. :)
2020. aug. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen exem. Nem beszélek vele, de egy ilyen helyzetben lehet, bemennék, mivel ha igazat mondana, akkor valószínűleg nagy lenne a baj az alapján, ahogy addig élt, ameddig nyomon követtem. A gond ezzel csak az, hogy a múltkor is valami kamu dologgal akarta elérni, hogy újra szóba álljak vele, csak közben mástól megtudtam az igazat, szóval lehet, hogy ezt is simán ilyesminek gondolnám.
2020. aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a kapcsolatunk alatt ō is hogy viszonyult hozzám, pl. olyan ember, aki törōdött velem és rendes volt, az megérdemelné, hogy viszonozzam szakítás után is.

Ha olyan exemrōl lenne szó, aki kihasznált, rossz volt hozzám, akkor hallani sem akarnék róla.


Nem vagyok gyerekes, így túl tudom tenni magam a kicsinyes sérelmeken. Ha valaki egy érzékeny pillanatában rosszat mondott, akkor nem ítélem el föltétlenül, ha ettōl függetlenül rendes ember, s máskor jó volt hozzám. Szerintem nem ezek a röpke elhangzott szavak határozzák meg a kapcsolat milyenségét, hanem az hogy mennyire állt hozzád, hogyan viselkedett veled a mindennapokban.

2020. aug. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem . Rohadjon meg ott! Még vizet se vinnék,gusztustalan féregnek!!
2020. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, mégiscsak az életem része volt, durva elválás ide-oda, aggódnék érte.
2020. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, miért mennék?
2020. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érné el az ingerküszöbömet.
2020. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én elmennék, mert mégiscsak együtt voltunk és aggódnék érte.
2020. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!