Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szexet akár vagy talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akár vagy talán érzelem is van mögötte?

Figyelt kérdés
A baráti társaságban felbukkant egy új férfi(kb 2 hónapja) az első pillanattól fogva nagyon erős vonzalom van köztük. Pár csók is elcsattant.Jelenleg mindketten párkapcsolatban élünk, ezért sem volt folytatás. Elég sűrűn találkozunk (közös barátokkal) tudunk jókat beszélgetni, nevetni is. Pár hete részegen azt mondta nagyon féltékenyés irigy a páromra miattam. Most legutóbb az asztal alatt kB fél/háromnegyed órán át játszottunk egymás lábfejével. Mind amellett, hogy izzik a levegő köztünk ez az élmény inkább olyan érzelmes ék tűnt.. Vagy nem is tudom igazán. Szerintetek a lábfej simi ilyen hosszan plusz a többi amit írtam utalhat arra, hogy érez is valamit irántam, vagy csak szexre kellek?

2020. aug. 11. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Hát a helyedben én már csak a szexért megpróbálnám milyen lenne.
2020. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!