Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ilyen esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen esetben a hátatok megsimogatását a srác közeledéseként értékelnétek?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal szimpatizálunk egymással, alkalmanként viccelődünk, de volt, hogy picit személyesebb témák is sorra kerültek. A múltkor már hozzáértem a kezéhez, nem húzódott el. Most kicsit cukkoltam őt, és közben pár másodpercig simogattam a hátát. Ebből lejöhet neki a közeledési szándékom? Egyébként úgy tűnik, könnyen megtalálja az emberekkel a közös hangot, másokkal is viccelődik, tehát nem hinném, hogy nagyon zárkózott típus lenne. De egy nyitott lány is csak olyannak engedné ezeket az érintéseket, aki bejön neki? És ezt ő is közeledésnek venné?

2020. aug. 11. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára kedves gesztusnak véli, ezért folytasd a további ismerkedést. Idővel majd minden eldől.
2020. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyen érintést nem csak annak "enged", aki bejön neki, mivel ez még annyira nem intim érintés.

Viszont az biztos, hogy érti a szándékodat, ezek után annyi a dolgod, hogy figyeled ő hogyan reagál. Ha nem húzódik el, és pl mosolyog, vagy zavarba jön, akkor valószínűleg tetszik neki a közeledésed.

Sok sikert! Veszíteni valód nincsen! 😊

23/N

2020. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Köszi. És ha - ahogyan írtam is - már korábban kicsit hosszasabban megérintettem a kezét? Egy ilyen (talán) intimebb "jel" után a simogatásból észreveheti, hogy közeledni próbálok hozzá?
2020. aug. 11. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem jól sejted.
2020. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínű érti.

De ha úgy érzed nem biztos, add jobban a tudtára, esetleg szóban. Érdeklődj felőle, legyél a közelében, kedveskedj neki, hívd el találkozóra, randira esetleg!

2020. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!