Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szombathelyen hova lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombathelyen hova lehet vinni a lányt autóval egy kis éjszakai együttlétre,ahol kettesben lehetünk?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Parkerdő
2020. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szálloda.
2020. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én speciel a lakásomra szoktam vinni, bár péntekhelyen még nem jártam.

Hozd a lakásomra, azután tűnés.

2020. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fő tér közepére.
2020. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Parkerdő,

Ipari út,

Vépi út vége a volt Húsiparnál,

emlékmű,

az emlékmű feletti domb a Punger nyomda és lovasiskola körül van egy parkoló, Metrónál a körgyűrűnél

van egy kies zug,

bagolyvárnál a nárai dülő,

május 1 vagy szentistvan park,

csónakázótó - vagy ha jól tudom már félsziget, így a hendehídon behajtasz a szigetre,

csónakázó tó háta mögötti terület,

a csótó feletti dombon van egy kilátó, a skanzennél van egy domb ott fel lehet kocsival hajtani.

2020. aug. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 jól felsorolta, de ezek a helyek hétvégén mind tele vannak . Hétközben próbálkozz, ha ott akarsz kalandot.
2020. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 -os kicsit régen eljöttem Szombathelyről
2020. aug. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!