Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emancipált nők! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emancipált nők! Mit szóltok hozzá, hogy nem kelletek a férfiak többségének? Az alábbi szavazás és kérdés bizonyítja.

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Úgy tűnik, sok emancipált nő egyedül fog maradni.



2020. aug. 12. 12:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazán értem a problémát. Van ilyen nő is olyan is. És mint látható, a kereslet is hasonló, egyébként többen jelölték az egyenlőséget.

Nekem van kapcsolatom. Mindig is volt. És a hasonlóan emancipált barátnőimnek is.

2020. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Hűha, most jól megijedtem!
2020. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Jah, és egyébként inkább maradnék egyedül, mint egy olyan férfi mellett, aki szerint a napi 8 óra munka után kizárólag a nő dolga a háztartás és a gyereknevelés.
2020. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem hat meg, mert 5 éve boldog vagyok a párommal. :)


Az, hogy emancipált, tanult nő vagyok, akinek nem a háztartás vezetése és a gyereknevelés az életcélja, még nem jelenti azt, hogy lenézem őt. Sőt, szeretem, ha ő a domináns a kapcsolatban, ágyban. Azt viszont nem szeretném, ha valaki csak úgy tudna elfogadni, hogy alább adok a céljaimból, és nem használom ki a képességeimet.

2020. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Csak tudnám, miért hiszik azt rendületlenül a férfiak, hogy az egyedüllét rosszabb náluk.
2020. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem igazán értem a linket, arra a kérdésre a többség azt válaszolta, hogy természetes számára hogy a nő "emancipált"....


Mindegy, lényeg a lényeg: ha én amiatt nem kellek egy férfinak, mert egyenlő fél szeretnék lenni a kapcsolatban, akkor örülök hogy könnyen elkerültük egymást.

2020. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Vágod, hogy az a szavazás pont az ellentétére bizonyíték? :D


Egyébként 7 éve vagyok kapcsolatban, ahol természetes, hogy emancipált vagyok. Soha nem fogok változni ebben.

2020. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Egy 24 szavazattal büszkélkedő kérdés nem reprezentatív felmérés, azt ugye tudod?
2020. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
# 8 Ez meg a másik, de még ez a nem reprezentatív felmérés sem azt támasztja alá, amit ő állít. :D Haha.
2020. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kéne olyan "férfi", aki szerint a függetlenség és a nemek egyenlősége negatív dolognak minősül, a férjem pedig nem egy 50-es évekből szabadult tuskó, szóval szerintem valahogy túlélem :D

Ne is kelljek az ilyen csőcseléknek, tőletek abszolút bóknak veszem a kritikát :)

2020. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!