Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az én hibám?

Figyelt kérdés

Újdonsült kapcsolatomban a pasi folyton fogja a hasam mikor ulök, úgy ölel, hogy a hasam öleli át , vagy a karom, ami elég vastag es az agyamra megy ezzel

Folyton rajtam keze . En is ölelem de nem a sörhasát.

Fogytam , de még fogynom kell.

Ö tapintatlan, vagy en vagyok a hibás, hogy ez zavar?

Ahogy ülök vagy állok, jön es kezdi meg folyton nyal fal



2020. aug. 12. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Lájátok, a nőknek semmi se jó. Mondd meg neki hogy te nem igényled a bújást és ne csinálja.
2020. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Senki nem hibás ebbe...


Szólj, neki, nem nagyon szereted, kicsit hanyagolja. Szerintem azért öleli csak, hogy értsd meg nem zavarja őt

2020. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam hogy azert öleli, hogy mutassa ki, hogy nem zavarja. De igy még cikibb

Es odaig jutott ezzel, hogy mar latni se akarom, mert kellemetlen

2020. aug. 12. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Fogadjunk, hogy egy ezos a fazon. A fejemet rá merem tenni.
2020. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem az ő hibája, hogy neked önértékelési problémáid vannak. Ő csak átölel ott, ahol kényelmes neki, te meg rögtön belelátsz mindenféle rosszindulatot. Ha ennyire zavar, akkor nyisd ki a szád és beszélj vele.
2020. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a te hibád, hiszen nem vagy kibékülve a testeddel, az ellenérzéseid abból fakadnak, hogy a fejedben szól a hang folyamatosan, hogy nem jó, mert így észre fogja venni, hogy nem vagy tökéletes.
2020. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked leginkább önmagaddal van bajod, és ezt a frusztrációt most még ki is vetíted.

Pikkelyesedsz te is, na...

2020. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos hasfétises és szereti a husit a pocidon!:)) Azt én is nagyon szeretem

😋

2020. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!