Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszik nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszik nekem a férfi?ha mondjuk külsőre nem csúnya meg semmi de nem kimondottan az esetem. Viszont mikor beszélek vele akkor olyan boldog vagyok meg ha belegondolok hogy atölel és én odabujok meg ilyesmi akkor az is jó érzéssel tölt el.

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Persze, hiszen ez már vonzódás:)
2020. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Persze ez már az...
2020. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Igen, tetszik neked.
2020. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Az tetszik inkább, hogy valaki figyel rád. Ez bárkivel megesne, aki szintén nem lenne az eseted, de még 'elmegy'.
2020. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
A kiéhezett kutya csontot kap s bárkinek hálás érte...eset.
2020. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lennék azért így bárkivel aki csak elmegy. A belső tulajdonságai olyanok amit ritkán talál az ember meg egy másik emberbe.
2020. aug. 13. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

A bibi majd ott lesz, ha jön valaki, aki tényleg bejön külsőre és megvan benne a belső dolog is. Mert lesz ilyen.

A kérdés miatt meg sajnálom a mostanit, mert addig lesz max jó. (Marhára tetszhet, ha kérdezni kell.)

2020. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!