Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szerintetek jó ötlet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek jó ötlet? Vasárnap elmennék a belvárosba és leszólítgatnék lányokat, akik közelről megnézik az arcomat és tetszenek nekem. Elkérném az elérhetőségüket. Egészen addig csinálnám, amíg egy lány meg nem adja az elérhetőségét. 27/F

Figyelt kérdés
Unom már, hogy évek óta nincs barátnőm és a netes társkereső oldalakon teljesen le vagyok tojva, ezért találtam ki ezt a módszert.
2020. aug. 13. 08:44
A kérdező szavazást indított:
Nem rossz ötlet, csináld.
Ez gáz, ne csinálj ilyet.
35 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ha tényleg komolyan gondolnád, akkor nem írtad volna ide ki, megmondom miért.


A magadfajta embertípus (amit mi gyakorisok már mind jól ismerünk) általában azt csinálja, hogy sír az oldalon heteken, hónapokon, ne adj isten éveken (!) keresztül és amikor "elszánja" magát, akkor a vége mindig az, hogy megfutamodik, és nem tesz ugyanúgy semmit. Most is ez lesz, kimész az utcára látsz csinos lányokat (mert van sok belőlük, nincs nehéz dolgod) és "elhatározod", hogy te most odamész, aztán elkönyveled magadban, hogy áh ez neked nem megy, majd visszajössz az oldalra és megkérdezed ugyanezt 100 szor, nem fogsz te csak úgy odamenni lányokhoz, ilyenkor nem gondolkodni kell hanem cselekedni, ha már gondolkodsz azon, hogy odamenj e az bár bukott ügy, mert hezitálsz (főleg a magadfajta) gyáva vagy, ezt már bebizonyítottad nem 1 nem 2 kérdésednél, akkor csinálnád, odamennél hozzájuk, nem írogatnál itt mint egy pisis. Elegem van így meg úgy, hááát... volt is régebben egy idézet amit olvastam, hogy aki nem tesz azért, hogy a sz*rból kijöjjön az még nem ül elég mélyen benne, valami ilyesmi. Ez a kérdés az ékesszóló példája. Ismerd el. Túl gyáva vagy és nem fog ez menni, egyél inkább szotyit.

2020. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy közelről megnézik az arcod??
2020. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

Értem én, hogy ismerkedni akarsz, de szerintem függetlenül attól hogy élőben vagy neten próbálkozol-e, ha csak úgy lerohansz valakit, akit nem is ismersz, az kissé ciki. Talán emiatt nem voltak sikereid neten sem.

Próbálj meg kezdetben csak lazán ismerkedni valahol társaságban, az jobb, mintha vadidegenként lerohamoznád a lányokat.

2020. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Csináltam már olyat, hogy leszólítottam valahol lányt, életemben összesen 2-3-szor. :DD


Volt már barátnőm is, még az egyetemen, szóval annyira azért nem vagyok veszett ügy.


De ilyet, hogy konkrétan azért menjek el valahova, hogy leszólítgassak lányokat, szóval hogy erről szóljon a délután, még nem csináltam.

2020. aug. 13. 09:02
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez szánalmas.

L

2020. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy neten kb. ugyanazok az emberek vannak, akik mellett élőben is elsétálsz.


Valószínűnek tartom azt, hogyha neten letojnak, annak kb. ugyanaz az oka, ami miatt èlőben is letojnának.

2020. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Miért is szánalmas? Vannak lányok, akik megnéznek, mikor elhaladunk egymás mellett. Ha megnéz egy ilyen, miért ne fordulhatnék utána és szólíthatnám le, hogy szívesen megismerném?
2020. aug. 13. 09:06
 8/31 Lazy Lover ***** válasza:
Jó 5let de inkább szerezz haveri társaságot és onnan ismerkedj
2020. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Azt írtad évek óta nincs barátnőd. Akkor miből gondolod, hogy most hirtelen egyik percről a másikra majd lesz?
2020. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
A haverjaim szinte állandóan a barátnőikkel vannak mostanában, úgyhogy az sajnos bukta.
2020. aug. 13. 09:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!