Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek férfiak miért hazudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek férfiak miért hazudják hogy meg tudják védeni őket?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy pl. egy utcai támadás esetén. Ha logikusan és őszintén végiggondoljuk akkor egy átlagos férfi nagy eséllyel alul marad egy ilyen konfrontáció esetén. Miért?


Egy ilyen támadást ritkán hajtanak végre egyedül, tehát legalább


- 2 támadó van

- aki embereket támad meg utcán, az nem először csinálja, valószínűleg ebből él, tehát tapasztalt benne

- egy ilyen támadás mindig meglepetésszerűen éri az áldozatokat

- az áldozatok többsége legvalószínűbb hogy soha nem verekedett még életében


Ezeket összegezve egyszerűen színtiszta hazugság azt állítani, hogy egy átlag férfi sikeresen meg tudná védeni a párját egy ilyen helyzetben.


Szóval értem persze hogy kénytelen ezt hazudni a férfi.



2020. aug. 13. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem gyagya kérdés ez egy kicsit? Egy kicsit nagyon?
2020. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

# 1


Szerinted nem logikus amit levezettem? De most komolyan? A felsorolt pontokat kérlek elemezd ki és tőlem szedd darabokra, ha hülyeség amit írtam.

2020. aug. 13. 11:48
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Azért hazudja ezt, mert ezt várják el tőle. Ezt a hazugságot. Itteni nők által adott válaszok egy része bizonyítja, hogy ez "fontos" sok nő számára. Ergo legalább a látszatját kell keltenie, ha akar tőle valamit. Sok ilyen baromság van a legújabb a "fel tudja emelni" a nőt vált ilyen hülyeség-elvárássá. Mert ez tényleg nagyon fontos, minden jó kapcsolat alapja és meghatározója ez a tény, hogy fel-e tudja emelni a másikat.


Pl. nem lehet bevallani, hogy: "Valószínűleg pánikrohamot kapnék vagy elájulnék" - mert az "kiábrándító" meg "férfiatlan" meg a jó fene tudja még mi.

2020. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, hogy ebből mit akarsz kihozni.

Egy csomó férfi sosem hozza fel, hogy ő megtud védeni, nem kerül szóba sem. Mint ahogy a nők sem hangosztatják, hogy gyereket tudnak a férfinek szülni. Kevés az esély, hogy megtámadnak bárkit az utcán, annyi mint hogy belecsapjon csapjon a villám. Van esély, de kevés. Ennél fogva ez a téma sem releváns.

2020. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De, logikusan levezetted, nem azzal van a baj, hanem hogy szerintem nem sok értelme volt feltenni ezt a kérdést. Egyértelmű, hogy nem minden esetben tudná megvédeni a férfi a nőt, de egyszerűbb esetekben meg tudja védeni.
2020. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem került szóba ez a téma egyetlen férfival sem, pedig nem tegnap születtem. Te milyen gettóban laksz, hogy az utcai támadás központi téma emberek között? :D
2020. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Mivel nem a legjobb környéken lakom, ezért támadták már meg párszor. Olyan is volt, hogy a barátnőmre fütyültek, visszaszóltam és nekem akartak jönni. Olyan is volt, hogy egy társasággal voltam, ahol több lány is volt és beléjük kötöttek, visszaszóltam és verekedés lett. Mindig megtudtam védeni magam és azt a nőt is, aki velem volt.


De, még soha a büdös életben nem kérdezte tőlem senki, hogy megtudnám e védeni és soha nem is kellett még senkinek sem mondanom. Szóval, igazából nem is értem, hogy miről beszélsz.

2020. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 6


Tőlem is csak egy alkalommal kérdezte egy barátnőm. És akkor gondolkodtam el ezen a témán. Igazából tényleg jobb lett volna úgy feltennem a kérdést, hogy mi férfiak miért gondoljuk automatikusan azt hogy kezelni tudnánk egy ilyen helyzetet.

2020. aug. 13. 11:59
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

"Kevés az esély, hogy megtámadnak bárkit az utcán, annyi mint hogy belecsapjon csapjon a villám."


A kivételt erősítik a BAZ/Szabolcs-szatmár megyei zsákfalvak, de akár még Érd is ilyen, ahol az "aggyá má egy tigit" kérdés is sokszor késeléssel zárul.

2020. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Soha még senki nem mondott ilyet, nem is értem, ez milyen körülmények között téma.
2020. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!