Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A netes társkereső oldalakon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes társkereső oldalakon sok nő minél előbb ki akarja deríteni, hogy saját lakásban lakik-e a férfi, mert csak akkor folytatja vele az ismerkedést? Nem akarnak albérletben élő férfival összejönni, mert a saját lakásosnak több pénze van?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem feltétlen van több pénze. Pl lehet hitelt fizet stb.

Nekem sosem volt probléma, én is albérletben éltem.

2020. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Az albérleteseknek azért szar csak, mert sosem lesz az övék. És ez egy idő után visszaüt. Nem most, nem jövőre, hanem 30-40 év múlva. Nyugdíj mellett az albérlet nem megfizethető. Van ilyen kolléganőm, aki ezt beszopta. Persze jó volt nekik az albérlet, csak hát a nyugdíjka nem nagyon fedezi így most dolgoznak mellett mindketten. Lassan 70 évesen, a munkából fog meghalni mindkettő.
2020. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Azt akarják tudni van-e hova elvonulni dugni. Ami azért elég fontos.
2020. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Inkább ott a probléma, hogy sok férfi és nő utazik arra, hogy odaköltözzön valakihez.

Normális esetben ezzel semmi gond nincs. Viszont van egy réteg, aki sajnos élhetetlen, ezért így próbál biztonságos körülmények közé kerülni.

tőlük tartanak leginkább.

2020. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a gáz, ha nem közösen teremtik meg, és egyik odaköltözik a másikhoz, az örökkön örökké csak egy vendég lesz ott. Annó, huszonévesen volt 30-32 éves barátnőm és ők szortírozták, hogy költözzek oda hozzájuk (igen, van olyan is h egy 30 as nő 28 éves férfira fanyalodik), de mikor megvolt az első vita, rögtön előjött, hogy csak vendég vagyok itt, tudjak, hogy hol a helyem, le is út-fel is, költözz el. Szóval soha többet ilyet férfiként. Inkább bérelek 40 évesen is lakást, mintsem nőhöz menjek. De szerintem nőként sem egyszerű ez odaköltözni valakivel, mert az a valaki jó esetben úgyis talál majd jobb nőt, és ha kidobja, mehet vissza a nő oda, ahonnan jött a semmibe. Szóval a legjobb az, ha közösen teszitek össze a lakásra valót. Csak ugye utána jön az, hogy a magyar házasságok 80%-a belül rohad (60%-uk el is válik, 20%-ot meg a gyerek és a közös lakás láncol össze), ami szintén nem jó, ha elmúlik a szerelem, szeretet.
2020. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább azt akarják kideríteni, hogy van-e legalább albérlete, külön él-e. Anyut ugyanis senki sem szeretné kerülgetni.
2020. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

6.


Inkább kerülgetik a Jenci albérlőtársat aki amúgy a helyi rezesbanda ékköve a virtuóz kürt-játékával? :D

2020. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7

Igen, inkább kerülgetjük az albérlőtársát, akihez nincs köze, mint anyut-aput, akikkel érdemes normális körülmények között találkozni, és csak akkor ha komolyra fordul a kapcsolat. Nekik szeretnénk megfelelni egy bizonyos mértékig és kultúrált körülmények között, megfelelő, megérett időben megismerni egymást, Jenci felé pedig nincs ilyesfajta elvárásunk. Továbbá nem szívesen hallatom a nyögéseimet anyu-apu felé, akkor sem, ha házasok lennénk, a Jenci meg nem izgat minket.

2020. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8.


Én egyiket se szeretném kerülgetni, mindkettő ugyanolyan idegesítő. De még a kutyákra is igaz ez.

2020. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9


Ok, szíved joga. Én fiatal vagyok és az én korosztályomban még ritka a saját lakás, de még egy egyedül fenntartott albérlet is, szóval nem is várok el ilyesmit.

2020. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!