Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hány pasival találkozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány pasival találkoztatok innen az oldalról és milyen volt?

Figyelt kérdés
Eddig 3 pasival találkoztam innem, kíváncsi lennék melyik találkozott mással is innen és nektek milyen élményetek volt velük?

2020. aug. 13. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eggyel sem, viszont volt, akivel beszélgettem, ismerkedtem.

17 voltam, ő meg oda akart magához költöztetni, az ország másik végére.


Nem véletlen, hogy nem találkoztam vele élőben.

2020. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Húha, lányok vigyázzatok, mert ez egy férfi és igen be van dűhödve amint elnézem, és a féltékenységtől kettőig nem lát:DD
2020. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 10 pasival. Volt köztük jó és eléggé defektes is.

Színes paletta :)

2020. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es, te meg mégis miből gondolsz ekkora baromságokat? Tényleg érdekel. És kire lenne féltékeny?
2020. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem találkoztam eggyel sem, viszont hárommal beszélgettem, tartottam a kapcsolatot hosszabban.

Mindháromnál megtapasztaltam, egyáltalán nem feltétlen "azt kapja" az ember a másiktól amire számít első és még néhányadik benyomás alapján is.

A legmegnyerőbben csalódtam legnagyobbat. Aki igen negatív személyként indított, egész kellemes társaság lett. Most, a harmadiknál is kezd úgy tűnni, sokadik hónap után kezd jönni a csavar :D Bár itt is pozitív irányba idáig :)

2020. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az összes faszival, és mind kiváló volt:D
2020. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6+ Elégedett vagy?:D
2020. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!