Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan minimalizálhatnám le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan minimalizálhatnám le a szexuális igényem?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és az a helyzet undorodom attól ami ma megy a kapcsolatokban (félredugás, egymás nem becsülése csak legyen mellettem mert gyenge ember vagyok és kell valaki de nem szeretem, stb és társai...). Emiatt nem is akarok foglalkozni férfiakkal jól megvagyok nélkülük is. Viszont maga a szexuális igényem elég nagy amit jó lenne leminimalizálni mert ez így nem jó. Ötletek?

#Szexuálisigény
2020. aug. 13. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vibrátor.
2020. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Fogamzásgátló! Garantáltan csökkenti a libidót.
2020. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Csikló amputáció.
2020. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy-két tehetségtelen, önző partner és egy időre elmegy a kedved a szextől.
2020. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Vasárnap látogass el misére, és nézd azt a sok bigott barmot amint fátyolos kissé elvakult tekintettel felfelé bámulnak.

Eltűnik a libidó nyugi.

2020. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Fogald le magad valamivel, amivel el tudod terelni a figyelmedet.

Ugyanígy vagyok én is.

2020. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egy-két tehetségtelen, önző partner és egy időre elmegy a kedved a szextől."


+1


De mégjobb ha férjhez mégy és soha többé nem lesz szex :)

2020. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es, van benne valami. :D Egy állandó partner, akivel kötelező heti többször szexelni, garantáltan utálni fogja még a szex szót is egy idő után.
2020. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Én úgy tapasztaltam, hogy olyan ez, mint a diéta. Ha egy ideig kevesebbet eszel, az étvágyad is kisebb lesz idővel.


Apropó, diéta! A kevesebb szénhidrátbevitel csökkentheti a libidót.


Nekem a párom szinte aszexuális, nagyon alacsony a libidója, ezért is vonzó annyira a viselkedése számomra. Sokkal tisztességesebb és józanabb, mint az exeim, mert nem nyomja az agyát is a merevedése. Nem csaltak meg tudtommal soha, de a fszagyúság és a felajzottság miatt ért már elég szarság egy kapcsolatban ahhoz, hogy undorodjak a nagy szexuális étvágyú férfiaktól, akik a retkes análszexükkel, az ondónyeléssel meg a többi beteg szarral tudtak csak jönni és ha te nem voltál erre nyitott, a csajbaráttal hirtelen többet beszélgettek... Bohócok. Mi a párommal teljesen véletlenül találtunk egymásra eleinte barátokként és nagyon nagy meglepetés volt, hogy ő is ugyanúgy gondolkodik a szexről, a hűségről, az ellenkező nemről, stb, mint ahogy azt hittem, hogy csak én. Szóval nekem nagyon-nagyon megérte elfelejteni a szexet egy ilyen emberért. Előtte 3-4 évig szingli is voltam, nem is szexeltem senkivel, szóval nem volt hatalmas váltás.


Nekem kvázi átlagos volt a szexuális étvágyam egyébként a korábbi kapcsolataimban, aztán teljesen más okból elkezdtem hormonális fogamzásgátlót használni és szinte nulla lett a nemi vágyam. Szerencsére ezen kívül más mellékhatása nem volt.


Szóval diéta és hormonok. És egy idő után arra áll rá a szervezeted, hogy te is olyan havonta igényeld.

2020. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A legegyszerűbb az. ha választasz olyan embert magadnak, akinek totál nincs önbizalma a nőkkel, így te dominálhatsz felettük, így azt teszel velük, és akkor, amikor csak akarod. tehát ki tudnál alakítani egy fordított helyzetet:). (F38)
2020. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!