Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg hivatalosan még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg hivatalosan még nem járok a lánnyal, akivel mostanában randizgatok, addig szexelgethetek más lánnyal, akitől nem akarok semmi komolyat?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Felőlem
2020. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Randizgatsz, szexelgetsz? Ennyire ne legyél már nyomi, másra nem vagy jó?
2020. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük kiderül a kislány előtt, és elegánsan elköszön tőled. Mielőtt elkapna tőled bármit is.
2020. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát én egyszerre mindig csak egy lánnyal foglalkoztam, de én mondjuk komoly kapcsolatot kerestem szóval...
2020. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
mély, tartós érzelmeid lehetnek.
2020. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a kedves, rendes férfiak... :)
2020. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Vélemény szerint amíg csak randizgattok, addig szabad a vásár, nem köteleződtetek el egymás felé, még azt se tudhatod, hogy holnapra nem gondolja-e meg magát a másik fél. Én ezt egész biztosan nem venném megcsalásnak, hisz még együtt sem vagytok. De kérdés, hogy mennyire lehetsz oda a lányért, ha közben másra vágysz🤣
2020. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnék összejönni a lánnyal, akivel randizgatok és nagyon jó úton haladunk.


Viszont van a másik lány, akivel néha át szoktunk egymáshoz menni és szexelni, meg tv-zgetni. Bár úgy érzem, hogy ez a lány többet akar ennél, utalt is rá. Mielőtt összejövök az új lánnyal hivatalosan is, meg kell majd a szexpartnernek mondani, hogy sajnos vége, nem szeretném folytatni. De nem azt akarom neki mondani, hogy az új lány miatt (nem tud az új lányról), mert szerintem nagyon rosszul esne neki. Valami indokot ki kell találnom majd. Mind1 megoldom

2020. aug. 13. 18:34
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem már rád. Te vagy, aki mindig azon szenved látványosan, hogy ki se lát a nőkből, melyiket válassza, annyi rajongója van. :D
2020. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Á, nem vagyok annyira extrém népszerű a nők körében. Külsőre sokak szerint jól nézek ki, de nem voltam én sosem az az óriási nagy csajozógép.
2020. aug. 13. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!