Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 1 pár csókolózik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 1 pár csókolózik a villamoson, akkor valaki szerint illetlenség, valaki szerint cukik. Ha meleg pár csókolózik, az úgy jön le, mintha direkt mutogatnák, feltűnési viszketegségük lenne. Ha meleg lennél, máshogy viselkednél, mint heteron?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Én heteró vagyok, szerintem is illetlenség nyilvánosan lenyelni egymást. Mindenki tartsa meg otthonra. Se melegtől, se heterótól nem szívesen látom.
2020. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Egyik sem cuki. A magánéletet otthon kellene élni. Kevés kivétel akad, pl. ha régen nem látták egymást, bár akkor se feltétlenül az utca közepén kell ezt előadni.


És ebben a témában a melegekre ugyanaz vonatkozik, mint a heterókra.

2020. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez magánügy bármilyen oldalról nézve is, nem szeretem a cuppogást. A másik meg: pár hónap, és vége a nagy zománcnak... akarom mondani románcnak:):).
2020. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Felőlem aztán dughatnak is az utcán. Nem zavarna.
2020. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Heteró vagyok, van párom, szeretjük egymást. Nem szoktuk egymást nyilvános helyen taperolni, ölbe ülni, smárolni, pettingelni stb. Ha más heteró pár csinálja az is zavar és illetlenségnek tartom. Együtt élünk, kiéljük magunkat itthon.


Ha nem lennék heteró, akkor valószínűleg ugyanígy viselkednék.

2020. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a melegek is aranyosak.
2020. aug. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagy egymásnak esős csók az nem utcára való. Szerintem.

Egy pár, pl reggel elköszön a Blahán, bőven elég egy nagyon egyszerű szájra puszi. A kapcsolatban vagyok "fitogtatása" nem tartozik a cuki kategóriába.

Ugyan ez igaz a nem hetero kapcsolatra is.


Nagyon sokáig utaztam együtt egy homo párral, nem estek egymásnak, mégis láttad, érezted, hogy egy párról van szó...

2020. aug. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
51%
Semmi gond ezzel szerintem, engem nem zavar, örülök neki, én is csinálom a párommal mindenhol, bár azért vannak határok.
2020. aug. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!