Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha a nő 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha a nő 40 én pedig 18 éves vagyok? Én nagyon oda vagyok érte és aszthiszem ő is értem

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem gáz. Csináljátok.


Annyi, hogy legyen bennetek egy adag polgárpukkasztó hangulat. Mert azért meg fognak nézni, amikor a villamoson smároltok.

2020. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"aszthiszem"

Ezt mikor álmodtad?:D

2020. aug. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot!
2020. aug. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Saját sok éves tapasztalatból mondom, hogy ha egy 40 éves nő egy finomka 18-as srácra hajt, ott a nőnél komoly gondok vannak.

Nyilván neked imponál hogy egy érett milfet kefélhetsz majd, de hidd el a nő nem 100-as.

2020. aug. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez az a gond hogy nem az a kapcsolat hogy facebook-on ismertem őt meg pedofil meg...

Ez már lassan 1éve van hogy annyira közel állunk egymáshoz hogy ez elmondhatatlan. Én bennem és ő benne pedig az van hogy nagyon nagy a korkülönbség

2020. aug. 16. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon nagy ez így van. Akkor csináld, ha ez így érdekes neked. Csináljátok esetleg titokban. És tudva, hogy lehet ideiglenes. De ha a szívetekben most ez van...
2020. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Mire 30 leszel, ő már nyugger lesz. Ne tervezz vele hosszútávra.
2020. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
En tamogatom! No vagyok, tobb, es siman. Senkinek semmi koze hozza. Es tart, ameddig tart.
2020. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!