Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális,hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális,hogy már érzem az anyai ösztönöket magamban és babázni akarok? 20 éves egyetemista lány vagyok.

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Normális. Minden nő ilyen. Csak nem beszélnek róla. Ez bele van kódolva a nőkbe.
2020. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit korai, de persze ez természetes is egyben. Normálisnak normális, de nem feltétlen mondanám azt neked, hogy gyerünk gyorsan legyen egy kicsid akivel aztán babázhatsz, mert onnantól egy másik életért is neked kell felelned.
2020. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es: persze tudom,nem is akarok még babát majd csak pár év múlva :)
2020. aug. 16. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Leszek a spermadonorod
2020. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem normális.
2020. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Elég jellemző. De azért mielőtt gyereket vállalsz, olvass utána az anyaság nehézségeinek, mert nem csak habos-babos cukorka álom az egész.

#1 Nem minden nő. Inkább elvágnám a saját torkomat, minthogy gyereket szüljek/neveljek. 8 éves korom óta tudom hogy nem akarok gyereket, most vagyok 22, meg mindig nem "ütöttek be a hormonok".

2020. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg nem normális. Ennyi idősen csupasz valaggal csak az ostoba nők méha szokott viszketni. A többi minden hónapban azon szurkol, hogy ne essen teherbe és előbb legyen normális végzettsége meg állása. Ezek az emberek tényleg jót akarnak a gyerekeiknek, mert felelősséggel gondolnak rá. A többi meg egy önző féreg.
2020. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
20 evesen? Idiota vagy, tonkreteszed az eleted.
2020. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

LOL


Igaz, hogy az utóbbi 70 évet leszámítva az emberiség történelmének 99%-ában normális volt, na de itt neked a nagy, okos, modern, civilizált emberek, akik már teljesen elveszítették a kapcsolatot a természettel majd megmondják, hogy nem az.

2020. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 inkább te vagy az idióta😂 a kérdező egy szóval sem mondta hogy most akar gyereket szülni
2020. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!