Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők milyen mikor fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyen mikor fizikai vonzódást éreztek egy férfi iránt?

Figyelt kérdés

Én még nem éreztem szerintem, lehet aszexuális lennék? Segítsetek, légyszi


21L



2020. aug. 17. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 évesen éreztem először. Habár lehet azt szexuális feszültségnek hívják amit én éreztem.
2020. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Aszexuális vagyok, mégis tudok vonzódni...
2020. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem úgy van hogy akii nem érez testi vonzalmat, az aszex?


Az van hogy én felizgulok érintésre de én nem kívánok megérinteni senki, nem izgulok fel férfi külsejére meg ilyesmi, de zavarba tudok jönni, elpirulok. stb..

2020. aug. 17. 14:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Izzad a tenyerem, összeszorul a gyomrom, remegek, libabőrös leszek, benedvesedek
2020. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Meglátom, vagy rá gondolok és egyből nedves lesz a punci.
2020. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem még nem találtad meg a megfelelő embert. Nekem amikor először történt ilyen, hogy meg akartam érinteni valakit, izzadt a tenyerem és odalent Niagara vízesés volt akkor számított az, miről beszéltünk, hogy kivel, milyen volt a hangulat, a zene stb. Szóval ez valószínűleg egy komplexebb dolog
2020. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát, nekem a fizikai vonzalomhoz szükség van arra, hogy szerelmes is legyek a másikba, csak úgy simán nem érzek ilyesmit. Amúgy fizikálisan úgy jelenik meg nálam, hogy bizseregni kezd az ajkam, a mellemben érzem, hogy feszül, az nemi szervem és környéke lüktet, bizseregni kezd. Ha fizikai vonzódást érzek, egyetlen érintéstől libabőrös leszek.

Nem voltál még szerelmes? Illetve érzel szexuális vágyat? Nem kifejezetten egy férfi iránt, hanem csak úgy.

2020. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Hát, egy férfi külsejére, legyen bármilyen adonisz, én sem tudok felizgulni :D. Egyszerűen nem érdekel, test, test, nem nagy dolog. Ha szeretem a férfit, lenyűgöz a személyesigével, intelligenciájával, csak akkor tudok bármit érezni.

Ha te fel tudsz izgulni, vágysz a szexre, akkor nem vagy aszex. Lehet, te is olyan vagy, mint én, hogy csak egy adott ember tud kiváltani belőled bármit.

2020. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%
Pulzál a hüvelyem és a puncim, és benedvesedik.
2020. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Az aszextől én is nagyon messze vagyok, de pusztán a vizuális ingertől csak akkor indul be nálam valami, ha az adott férfival már történt köztünk valami nagyon jó. De még akkor sem feltétlenül.

Inkább a férfiak gerjednek a látványra, a nőkre ez kevésbé jellemző, úgyhogy ettől biztos nem vagy aszexuális.

A fizikai vonzalom kialakulásához viszont nekem nagyon fontos a másik illata. Ez meg tipikusan női vonás. (Ez nem azt jelenti, hogy a fiúknak nem fontos, csak náluk a vizuális inger az erősebb.)

2020. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!