Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik férfi-nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik férfi-nő között barátság? Volt hogy több lett?

Figyelt kérdés
Szerintem hogyha megvan a teljes tisztelet és nincs semmilyen szexuális jellegű indítás, akkor miért ne? Van akinek van?

2020. aug. 21. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még ha van is, volt is szexuális indítás egykor valamikor akkor is lehet, ha értelmes emberekről van szó.
2020. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Évek óta vannak fiú barátaim. Eszembe se jutott máshogy tekinteni rájuk. Nekik igen, de az attól még barátság maradt, hiszen nem történt semmi. Azóta is ugyanolyan jóban vagyunk. 20L
2020. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogyha fiúk részéről volt szexuális jellegű indítás, akkor az nem lehet sima és normális barátság, még akkor sem, ha nem történt semmi, mert ők nem sima barátként tekintenek rád. :)
2020. aug. 21. 12:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3 Honnan tudod, hogy az adott nő részéről nem volt? Ezt sosem tudhatod.
2020. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nincsen.

Jól példázza a 2-es válaszoló esete, hogy sok esetben az egyik fél állítja, hogy ők csak barátok, a másik felek meg majd elepednek a közelebbi kapcsolatért.


Hát ez nem barátág, ez sakkban tartás.

2020. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg az is baratsag, ha van vonzalom. Ertelmes felnottek ezt tudjak kezelni, attol meg, mert vonzo a masik, meg tudod allapitani, hogy nem ezert vagytok baratok, hanem mert vicces, jo fej a masik, jokat beszelgettek, nevettek, segitetek egymasnak, ha valaki tud valamiben, stb.
2020. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Nincs. A férfiak csak lesben állnak, mikor lehetne megdugni.
2020. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2020. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én próbáltam már megtartani egy ilyen barátságot, de a barátságnak mennie kellett, mert az adott férfi barát nem bírt magával.
2020. aug. 21. 12:41
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Csak akkor, ha valamilyen szinten undorodnak egymástól.
2020. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!