Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások házasodnak, én meg még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások házasodnak, én meg még mindig egyedül vagyok 28 évesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok már keseredve. Mikor valakivel ismerkedtem, sose beszéltem erről, de titkon már ennyi évesen, én is arra vágynék hogy komolyan vegyenek, és egyszer a kapcsolat kilyukadjon a házasságra, nem csak mások vágynak erre, akiknek teljesült. Az is bánt, hogy az exeim is elvettek más nőket, én meg egyáltalán nem kellettem nekik, pedig én szerettem volna ha már valaki engem is szeretett volna. Szétnézek az ismerőseim között, szinte mindegyiknek gyereke van, és házasok.
2020. aug. 21. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha csak az lebeg a szemed előtt, hogy házasodnál, az nem fogja bevonzani. Kapcsolatnál is így szokott lenni. Lehet, hogy hülyén hangzik, de igaz.
2020. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Üdv a klubban! Semmit sem tehetünk, én beletörődtem a sorsomba.
2020. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Ismerkedj, öltözz csinosan, add önmagad, előbb utóbb jön valaki akinek kelleni fogsz
2020. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Alessandro10 ***** válasza:
86%

Ahhoz, hogy komolyan vegyenek, úgy is kell viselkedni. Persze érdekes lenne úgy kezdeni egy kapcsolatot, hogy szia,elvennél feleségül?

Azt megérzi az ember, ha össze akarja kötni valakivel az életét. Aztán többnyire pár év és válás.

2020. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Nő vagy? A házasság csak a férfiaknak jó. Takarítanod kellene utána, kiszolgálni, egyedül nevelni a gyerekeket, amíg ő a haverokkal bulizik és rajtad röhögnek. Örülj, hogy szabad vagy ettől!
2020. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
De jó, már megint te.. Mit vársz ettől a mindennapos rinyától, de komolyan?
2020. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Eskü, ha egyszer lesz felesleges szabadidőm, akkor összeszedem, hogy hányszor írtad már ki ezt a kérdést...


#6-osnál a pont. Ezt már többször megkérdezted, többször kaptál normális választ és mindig tojtál mindenre. Teljesen érthető, hogy nem kellesz senkinek, ha ilyen szintű vagy.

2020. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

#1 Üdv a neoprimitivizmus korában, ahol a vonzás törvényét újra komolyan gondolják emberek.

A vonzás törvénye nem a középkor, nem is a római kor, nem is a hellenisztikus világ, hanem az őskor.

Az őskori mágikus rítusok világa.

Ahol azért rajzoljuk a falra a mamutot hogy az benvonzza a vadászatkor, azért járjuk az eső táncot hogy bevonzza az esőt.

De később is volt hasonló. Az aztékok például azért áldoztak embereket, hogy bevonzzák a jó termést.

Nem tudom hogy vagytok vele, de jó lenne a 21.században élni, ahol már nagyon sok jelenségre lehet racionális magyarázatot találni.

Tudományaink vannak erre, rengeteg gondolkodónk van és volt akiktől tanulni lehet. A vonzás törvénye a tanulatlan embereket vonza be manapság.

2020. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Ne szomorkodj kérdező. Én 36 vagyok és még nem voltam házas. Jobb is, mert akkor válnom kellett volna.
2020. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Azért kemény, hogy 2 óránként sajnáltatnod kell magad :D Biztos fájdalmas lenne, ha valami tartalommal töltenéd meg az életed ahelyett, hogy itt rinyálnál naphosszat. Egyáltalán nem csodálkozom azon, hogy se párod, se barátaid. Egy ilyen üres, felszínes nagyra nőtt óvodásnak ne is legyen.

2020. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!