Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak hogy vélekedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy vélekedtek arról, ha a nő hobbija a sütés-főzés?

Figyelt kérdés
Szabadidőmben is szeretek kísérletezni, új ételkreációkat kipróbálni. Általában nem recept alapján csinálom, hanem saját ízlésem szerint, max. megnézem a receptet és átalakítom egy kicsit. Mindent elkészítek, nem vagyok válogatós, egyféle ételeket nem: a magyaros ételeket nem szeretem enni, így csinálni sem szoktam. Magamra naponta-kétnaponta főzök, viszem be dobozolva a munkahelyemre az ebédem (leves+főétel és süti, ha épp van még belőle). Süteményeket, tortákat nem jut időm ilyen gyakran csinálni, de egy héten 2 alkalmat (egyik biztosan hétvége) szakítok rá.

2020. aug. 21. 12:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%

Megeszik amit készítesz.

Vendégek, ismerősök előtt ezzel villognak és meghívják enni őket is.

Később a szeretőnek is visznek belőle.


Ha egy férfi főz jól az plusz értéket képvisel, ha egy nő, az általában a csomag része, szinte elvárásként kezelik a továbbiakban, nem jár érte semmi.

2020. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki, mivel én is szeretek a konyhában alkozni, csak nincs rá időm mostanában, de közös időtöltésnek is tök jó lenne szerintem az ilyesmi.


F

2020. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon megkeseredett lehetsz, mintha törvényszerű lenne, hogy minden férfi szeretőt tart és készüljek erre is...
2020. aug. 21. 13:06
 4/30 anonim ***** válasza:
64%

Elsonek igaza van. Altalaban hangoztatjak, hogy ez alapelvaras, de epp emiatt mindenki leszarja, ha tenyleg csinalod, kb mintha a mosas berakasa lenne a hobbid.

Szerintem az tudja maximum ertekelni, akinel nem elvaras, hogy minden nap normalisan fozzon a no, mert o talan felfogja, hogy ez hobbi amit elvezel es eszerint all hozza. A szexista ferfiak erre maximum legyintenek, hogy meg jo hogy fozol, ez a dolgod.

2020. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem találkoztam még olyan férfivel, akinek ez ne tetszene. :) Főleg, ha van érzéked hozzá és tényleg jóízű a kaja. Szex és finom kaja, onnantól rendben náluk a világ.
2020. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#2 Igen, nagyon szívesen venném, ha a társam majd besegítene és közösen alkotnánk finomakat.

#4 Nem leszek senki házicselédje, szívesen alkotok a konyhában, ha a másiknak ehhez nincs semmi affinitása, akkor a házimunkákból vegye ki a részét.

#5 Szerintem van, évek óta autodidakta módon fejlesztem magam. Olyan férfire biztos nincs szükségem, aki megelégszik a szex és főtt étel kombinációjával és ezen felül nincs semmi elvárása.

2020. aug. 21. 13:14
 7/30 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem is tudom, de szerintem ez nem a legjobb hobbi. Mivel irodai munkát végzek, szeretek társaságba járni, nem otthon ülni (ebben az esetben állni). Így, csak ha tudod ezt mértékkel űzni és a közös hobbira is időt szánni, akkor nem zavarna. Olyan helyzetet nem akarnék, hogy te otthon főzöl én meg társasággal lógok.


F

2020. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%
Nem azt írtam, hogy szexen és a jó kaján kívül nincs semmi más elvárása, viszont ha a kettő közül valamelyik tartósan hiányzik, akkor nagyon megsínyli a kapcsolat, akár szakítás is lehet.
2020. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#7 Nem ülök otthon egész hétvégén vagy hétköznap este sem, szeretek a fentin kívül más dolgokat is csinálni, aktívan kikapcsolódni, programokat csinálni. Egyébként én is irodai munkát végzek.
2020. aug. 21. 13:22
 10/30 anonim ***** válasza:
59%

#8

Akkor nőként ha nem ad enni a férjem rendszeresen finomat és nem szexel velem egyáltalán kérhetek kártérítést? Vagy hogy van ez :D

2020. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!