Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értem ezt a gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értem ezt a gondolkodást?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismerkedtem egy pasival (direkt nem írok férfit). Elvitt randizgatni, ismerkedtünk, gyönyörű időszak volt. Tenyerén hordott, megvolt a vonzalom mindkét oldalról, lefeküdtünk egymással jó párszor. Aztán kezdtem azt érezni, hogy nem alakulnak a dolgok semerre, nem komolyodott, nem azt kaptam, amit szerettem volna. Így elkezdtem távolodni tőle, aztán fél évig tepert értem, hogy találkozzunk újból, rengetegszer visszautasítottam őt, mégis kitartó volt. Beleegyeztem végül aztán újrakezdtük az ismerkedést, szexet, de megint nem azt kaptam tőle, amit vártam (kapcsolatot), végül megelégeltem és kidobtam. Azóta visszahallottam hogy nem tudja eldönteni, hogy szeret-e vagy sem, de szomorú amiatt, hogy soha többé nem fog újra látni, és megbánta, hogy szemét volt és velem volt a legjobb az ágyban és reméli, hogy valaki más boldoggá tesz, mert ő nem tudott. Azt is mondta nem érzett 100%-os szerelmet irántam, ezért nem akart kapcsolatot és rengeteg válást nézett végig a közvetlen környezetében és nem akarja azt, hogy mi is erre a sorsa jussunk.

Ha ennyire parázott ettől, ha ennyire nem kellettem neki, akkor miért nem keresett magának valaki olyat, aki mellett talán érezte volna az igaz szerelmet? Miért kell hitegetni meg illúziókba ringatni? Nagyon akartam, hogy működjön, még egy szimpla beszélgetés is jó volt köztünk! Teljesen összetörtem.


2020. aug. 21. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem téged valaki nagyon nagyon át akar vágni, és az emlékeidet az adott férfiről meg akarja változtatni.


Számomra egyértelmű, hogy erre megy ki a játéka valakinek.

2020. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

*Számomra egyértelmű, hogy erre megy ki a játéka valakinek.Aki a hátteredben van.


Felnőtt emberként nem értana, hogy ha valami kérdésed van, akkor az adott személytől kérdezd meg egyenesen, mint "Azóta visszahallottam"


Ezt a leckét én már megtanultam a saját káromon, és a saját bőrömön.


Az okos más kárából tanul, a hülye a sajátjából sem.


Soha senkire ne hallgass, csak a saját tapasztalatod után menj, és ha kérdésed van azt egyenesen az adott illetőtől kérdezd meg.

2020. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért akarná megváltoztatni egy idegen ember??
2020. aug. 21. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt neki azota mas no es most csak emiatt sajnalja.
2020. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!