Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szavazz! Szerinted a Felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szavazz! Szerinted a Felnőtt párkapcsolatok topik kérdéseinek összesen kb. hány százaléka provokatív kérdés, trollkérdés, kamu kérdés, poén kérdés, ugyanazon felhasználó által újra és újra feltett kérdés vagy csak szimplán baromság?

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Nem szavazok, mivel új vagyok itt és még nem tudom megtippelni.
0-20 %
20-40 %
40-60 %
60-80 %
80-100 %
35 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
59%
Hát nem tudom, felteszel ide egy kérdést mennyit keresel és hány éves vagy. Akkor jönnek a 25-26 vagyok és nettó 520-550. Lehet, de amikor 20 ból 19 ilyen válasz, akkor felvetődik, hogy jó nagy kamu az egész.
2020. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!