Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és férfiak miért saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak miért saját korosztályukhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Igen hülye kérdés kicsit, de elmagyarázom mire gondolok.


Szóval miért van hogy pl. 20 évesen furának éreznénk hogy pl. 35 éves legyen a párunk, mert nem tetszik a külseje, de mikor mi leszünk 35 évesek akkor már vonzónak találunk egy 35 évest.


Szóval az évek során folyamatosan "romlik az ízlésünk" és az "egyre csúnyábbat" is vonzónak találjuk?


Vagy beletörődünk hogy hát "sajnos nekünk már ló nem jut ezért be kell érni szamárral"?



2020. aug. 21. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem romlik, mert minden életkornak megvan a maga szépsége, és értelmes ember ezt megtalálja. Nyilván kevés huszonéves találja meg a szépséget egy harmincas, nyegyvenesben, miért is tenné, ha pl a másik már inkább a szülei korosztálya? Az a normális, hogy mindig azt tetszik aki korban közel áll hozzánk. Persze vannak kivételek, apa komplexus, stb. de a normális az hogy az ember körülbelül a saját korosztályához vonzódik.
2020. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy romlik az ízlés, legfeljebb mást tart az ember vonzónak. A 20 évesek többsége a 40-eseket öregnek látja, fordítva meg nagyon éretlennek, de ez a normális. Esztétikailag mindenki látja, hogy ki hogy néz ki, de potenciálisan nem lát benne partnert.
2020. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 28F vagyok, de mindig is az idősebb korosztály jött be. Akkor vannak kivételek?
2020. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak. De a kivétel erősíti a szabályt.
2020. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 peca1000 ***** válasza:
Nekem tetszenek a huszonéves pipik is :) 43 Ffi, nős
2020. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem speciel tetszett már nem egyszer negyven évvel idősebb férfi is, meg őszintén szólva, a tinifiúkat is megnézem magamnak :D néha egészen fiatal kisfiúkat is megcsodálok... (persze nyilván soha nem rontanék meg senkit!).


De értem az előnyeit a saját vagy közeli korosztállyal kialakított párkapcsolatnak, és nagyon nem kívánnék olyan világot, ahol mindenki úgy áll ehhez a dologhoz mint én. Az emberek többsége szeretne vele "egy szinten lévő" párt, akivel hasonló életszakaszokon egyszerre mennek át, együtt tudnak megküzdeni az élet nehézségeivel.


Nekem sokféle nézőpontom van, és egyikkel se tudok feltétlenül hosszú távon azonosulni, ami gondolom fejletlen önismeret és hasonlók miatt lehet, nem is vagyok túlzottan normális, ezt beismerem. Van egy erős szülőkomplexusom (gondolom ezért tetszenek idősebb férfiak). Fiatalabb fiúk esetén meg magamat helyezem egyfajta szülő szerepbe, ennek nem tudom, mi lehet a szerepe, talán ez is a szülőkomplexusomból fakad, hogy azonosulni próbálok velük?


Ez a szép, hogy ennyifélék vagyunk :) és azért a többség szerencsére "normális", így a társadalom sem hullik szét.

2020. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!