Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éves férfiként úgy gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves férfiként úgy gondolkodom, hogy nekem sohasem fog kelleni sem gyerek, sem háziállat, mert ezek csak plusz terhek. Barátnőre van csak szükségem, akivel nagyon szeretjük egymást és utazgatunk együtt sokat. Szerinted gáz a gondolkodásom?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Gáz
Nem gáz
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Ez egyéni döntés. Mindenkinek a saját élete.

Senkit nem lehet hibáztatni azért mert nem a társadalmilag elvárt megszokott életmódot akarja élni.

De mint tudjuk sokan úgy gondolják, hogy ők az esküdt szék és a bírók.


Amúgy én is ilyet kerestem már 3x találtam is ilyen nőt...aki szintén ilyen életet szeretett volna...de sajnos évek elteltével változott a véleményük...

2020. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem van állatom.

Gyerek nekem se kell.


Szerintem azt a részét megtudom érteni, hogy azért nem kell neked állat mert túl nagy felelősség és megkötöttség az is. De azért szereted őket? Ha meglátsz egy állatot mit érzel?

Ha pedig utazgatni akarsz akkor érthető miért nem kell neked állat.

2020. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
65%
Nem gáz. Én is pont ilyen kapcsolatra vágynék nőként. De azért ritka az olyan nő aki előbb-utóbb ne akarna gyereket, ezért jobb lenne esetleg egy olyan nőt találnod akinek nem lehet gyereke.
2020. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
81%

Nekem meg macskàm van, és alkalmi nők...


Szóval nyugi, nem ítélem el a döntésedet!

Élj békében, boldogsàgban.

2020. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz. Én pontosan így gondolkodom és így élek 37 éves nőként.
2020. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz


Huszon évesen az én férjem sem akart, már 30 felett volt jóval mikor megismerkedtunk és végül nála valtozott


De szerintem normális, hogy most így érzel és ha nem változik, akkor sincs semmi

2020. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Kínában élsz akkor nem gáz, ott biztos példakép leszel. De azért dolgozzál sokat, ja és kérlek találd fel a normális üzemanyagú autókat, ha már megszülettél csinálj valami értelmeset is.
2020. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!