Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzóbb egy gyerekes 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzóbb egy gyerekes 30 éves nő, mint egy gyerektelen, aki soha nem is akar szülni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy minden más ugyanúgy alakult az életükben és ugyanúgy nyitottak minden másra is. Csak a gyerek a különbség.
2020. aug. 23. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Férfi függő. Hisz van aki szereti a gyereket, van aki nem
2020. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hellmano ***** válasza:
71%
Attól függ, hogy mire? Ha párnak kell, akkor nem vonzó, mert a fenének kell más gyereke. Ha csak megnézni úgy, hogy semmit nem akar tőle az ember, akkor vonzó is lehet egy gyerekes nő, mert miért is ne lehetne :)
2020. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az utóbbi, mert én sem szeretnék gyereket. Pláne ha még nem is saját. De sokan nem úgy gondolkodnak ahogy én, hiszen mindenki más. Szóval ne aggódj te ia találsz magadnak párt, aki úgy fogad el amilyen vagy.

30/F

2020. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől, férfitől függ. Ha a férfi nem akar gyereket, akkor értelemszerűen a gyerektelen. Ha a férfi szeretne gyereket, akkor az a nő, akinek van és szeretne vele is közöset, annak a gyerekes. Ha a férfi is elvált, és van gyereke, akkor attól függ, hogy a gyereket nem akaró nő csak szülni nem akar, vagy utálja is a gyerekeket. Ha ez utóbbi, akkor nem túl szerencsés, mert rengeteg konfliktust szül.
2020. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Én nő vagyok, de nem akarok gyereket, szóval ha pasi lennék vagy leszbikus, akkor a gyermektelent vonzóbbnak találnám. De persze aki nem így gondolkodik, az meg lehet, hogy pont a gyerekkel rendelkezőt választaná.
2020. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én az utóbbiba tartozom. Nem a gyerekekkel van bajom, hanem a terhességgel és a szüléssel. Ha rágondolok, hogy velem ilyesmi történjen, ráz a hideg.

2020. aug. 23. 21:34
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

Nekem a gyerek,ha lehetne közös is.

Kérdező ,ha terhes lennél akkor másképp látnád. Hormonok vagy mik változnak. Sok nem akar terhes lenni nő 180°ban változik.

2020. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7: Hidd el, ha részletezném az ezzel kapcsolatos gondolataimat, hinnél nekem és nem győzködnél egy percig sem. :)
2020. aug. 23. 21:44
 9/14 anonim ***** válasza:
A gyerektelen jobban bejön(ne), alapból nem akarok gyereket.
2020. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
#8nem győzködésnek szántam
2020. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!