Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen korulmenyek kozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korulmenyek kozott kinos lenne rairnom?

Figyelt kérdés

Ma reggel lattam badoon egy kulfoldi, budapesten elo, kulsore atlagos lanyt, akiben valami (amit nem tudok megmagyarazni, hogy pontosan mi) nagyon megfogott benne. Azota nem birom kiverni a fejembol es ugy erzem, hogy egy ilyen platforming azert siman megvan az eselye annak, hogy nem latja a profilomat, de ha latja akkor sem garantalt a match es legrosszabb esetben mar egy "bocsi, de nem vagy az esetem" fele valasznak is orulnek.



Eleg ritka neve van a lanynak, ezert megtalaltam facebookon. Mennyire lenne gaz, ha ott irnek ra?



( Badoon nem engedett, csak akkor ha lett volna ra kreditem, de kozben elvesztettem a profilt. Hitelesitett felhasznalo volt, szoval gondolom, hogy tenyleg o lehetett az, nem pedig valami kamu profil. )


2020. aug. 24. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszíthetsz?

Semmi, max nemet mond, és? Ha meg igent, jól jársz.

2020. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ráírhatsz, 99%, hogy nem fog válaszolni.
2020. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En rairnek
2020. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Az exem nője engem felregisztrált a Badoora évekkel korábban, és hiába próbáltam leszedetni, nem szedték le az adminok.

Meg még egy helyre: Magyar vagyok-ilyen oldalra-az sem én voltam.

2020. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
4+ Én a helyedben nem írnék rá-lásd a példámat.Ki tudja ki regisztrált fel kit.
2020. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mivel indítasz. Valami meglepőt találj ki, ami kirívó lesz a napi sok száz ismerkedni próbáló kan levele közül.
2020. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kínos! Sok sikert.
2020. aug. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magyar vagyok, de ritka névvel, utálom amikor megkeresnek más platformon. Társkeresőn nem véletlenül nem vagyok párban velük.
2020. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!