Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy pasi aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy pasi aki mindig csak néz melóba, sehogy sem közeledett még. Lehet az,hogy féltékennyé akarjon tenni azzal, hogy nagyon nevetgél más lányokkal. Vagy ez inkább csak belemagyarázás? Logika nem sok lenne benne.

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 20:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha tetszene is, ezzel csak elvenné a kedvemet.Nem?
2020. aug. 24. 20:44
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Van az a szint ami alá egy magát nőnek tartó ember nem megy. Azaz sosem kezd kollégával, és számára lényegtelen, hogy néz a kolléga, mert arctalan, nemtelen személynek látja. Már akinél van szint. Akinél nincs, az kézen keresztül megy a kollegák között a reptéren.
2020. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

2+ Van amelyik nő azt hiszi, hogy ha egy portán bemegy, akkor senki nem tud semmit ami ott folyik, így hülyének tudja nézni az aktuális civil személyt aki nem a reptéren melózik-aztán téved.

Kedves kérdező, a hírek az ilyen nőkről repülnek, ha valakit érdekelnek, gyorsabban mint a szél:D Ha meg valaki egykor ott is dolgozott-sugársebességre is tudnak váltani:DD

2020. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem mindenki így gondolkodik, ahogy te. Rengeteg ismerősöm munkában jött össze, és évek óta együtt vannak, sőt a szüleim is ott ismerkedtek. Amire te gondolsz az szerintem a nagyképű ribik és semmirekellő szépfiúk közeg, gondolom ahol te is mozogsz.
2020. aug. 24. 21:07
 5/11 A kérdező kommentje:
Mivan veletek a reptéren?
2020. aug. 24. 21:08
 6/11 anonim ***** válasza:
2%

4 * Amire te gondolsz az szerintem a nagyképű ribik és semmirekellő szépfiúk közeg, gondolom ahol te is mozogsz.


Ez a szint mindig is a tied volt, nekem nem volt rá sosem szükségem:D

2020. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, ha gyerekes a pasi. De lehet szimplán csak bejössz de nem akarna kapcsolatot.
2020. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolod, nem minden rólad szól.

Valószínűleg a többi lány is tetszik neki, biztos nem csak te vagy ott szemrevaló.

Csak azok a lányok szóba is állnak vele, te meg nem.

Ha te is keresnéd a társaságát veled is nevetgélne. Akár még több is lehetne...

2020. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Mit vársz ? Mit lépjen ?

Lehet zavarban ha ott vagy, mert bejössz neki, mással még azért nevetgél mert nem érez semmit.

2020. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A kérdés inkább arra irányult volna,hogy lehet e az, hogy féltékennyé akarjon tenni, mielőtt még egy szót sem váltottunk?

Mert szerintem ez hülyeség. Inkább az, hogy annyira nem jövök be neki már. És csak nekem tűnik úgy mintha, direkt csinálná azt, közben pedig nem is úgy van ahogy gondolom. Remélem végre vki értelmes választ is képes adni, ami a kérdésre vonatkozik.

2020. aug. 24. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!