Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? Ha egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Ha egyáltalán írjak neki.

Figyelt kérdés

Bocsánat hosszú lesz.

Szóval az a helyzet, hogy a párom és én már 3 éve és 7 hónapja együtt vagyunk. Jegyesek is vagyunk. :D Viszont, van egy kattant exe, akivel anno azért szakítottak, mert a csaj megcsalta. Most ez a leány azzal a csávóval van, akivel az én páromat csalta, most már gyerekük is van és össze is házasodtak. A párom és ez a leány már 4 éve szakítottak, de a csaj még mindig rá van kattanva a páromra és rám is. Egyfolytában nézegeti az insta storyjaimat, addig letilt, aztán ahogy eltelik a 24 óra úgy ugye felold, mert elméletben, akkor már nem láthatnám, hogy ki nézte meg a storym. De nekem valamiért kijelzi 24 óra elteltével is, hogy ki látta és ugye akkor láttam meg, hogy nézeget. Most már tesztelgetésből direkt több storyt teszek fel a napomba, hogy lássam, hogy tényleg nézeget, vagy csak egyszeri alkalom volt, de mindig engem nézeget. Addig természetesen letilt, aztán ugye újra felold. Most már írni akarok neki, hogy jó volna, ha lekattanna rólam meg a páromról, így hogy már 4 év eltelt, már szült is egy gyereket annak a csicska csávónak, és össze is házasodtak. Eddig türelmes voltam, de most már elegem van. Én se nézegetem őt, mert totál nem érdekel, hogy mi van vele. (Azt azonban beismerem, hogy a kapcsolatunk elején nézgettem én is a csajt, mert akkor is rá volt kattanva a páromra, de aztán azóta nem. Meg tavaly is újra találkozni akart a párommal, aztán a barátnőivel írogattatott a páromnak.) Azt is biztosan tudom, hogy amikor meglátta, hogy eljegyzett a párom, akkor teljesen kikészült, nagyon ideges lett. Azt is tudni kell, hogy hónapokon át csalta a párom, de sosem hagyta ott azert másik csávóért és miután összajöttek még azután is a páromnak küldözgette az új csávójával való közös képeket meg ilyenek. Ezt a csávót akivel most van, nyilvánosan elhordja minden szarnak, nyomorultnak meg mindennek, egyfolytában szidja, mint a bokrot, aztán utána előadja a nagy szerelmet. Szóval teljesen nem normális. Na, de lényeg a lényeg, hogy mit írjak már neki, ami valami frappáns, nem szószerint küldi el melegebb tájra, hanem szépen burkolt formában.

Amúgy arra gondoltam, hogy bejelölöm már inkább facen és írok neki valami olyasmit, hogy "Inkább már bejelöllek, mert látom nagyon szeretsz nézegetni és így sokkal egyszerűbb. Láthatsz mindent és bújkálnod sem kell azzal, hogy letiltogatsz meg minden ilyesmi. Amúgy megnyugtatlak még mindig együtt vagyunk és boldogok is vagyunk, ami rólad valószínűleg nem mondható el, mert láthatólag (elküldeném neki a screenshotokat, arról hogy ott van azok közt akik megnézték a storymat) velem vagy elfoglalva még mindig, nem pedig azzal, hogy neveld a gyereked és éld a boldog házas életet."



2020. aug. 25. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Amíg csak nézegeti a story-t addig nincsen gond, minden joga megvan hozzá. Ha már írogat is meg nem hagyja békén a párodat akkor nyugodtan tehettek zaklatás miatt feljelentést.
2020. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak ne engedd neki,hogy követhessen instan es te se kovesd őt és megvan oldva a problema.
2020. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ne nézegessen. Ez nem normális dolog. Főleg nem 4 év után, úgy, hogy ő csalta a párom. Én se nézegetem egyik exem se, a nőit meg pláne nem. Nem véletlenül. Én úgy gondolom, hogy ha valakik szakítottak és új párjuk is van, akkor elméletben tovább lépetek és, ha valaki tovább lépett, akkor nem nézegeti a másikat, meg nincsen rákattanva, főleg nem a jelenlegi párjára.
2020. aug. 26. 00:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem követem őt. Engem nem érdekel mi van vele. Ezeket a dolgokat onnan tudom, hogy még középsuliban jöttek össze és nagyon sok a közös ismerősük a párom baráti köréből és ők szokták ezeket mesélni, hogy nyiltan szidja a csávót meg ezeket.
2020. aug. 26. 00:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire zavar, hogy nézeget örökre le kell tiltani minden platformon. Ennyi a történet.
2020. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le es kesz.
2020. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aaouu a jó kis exek 😁 Nálunk is volt az elmúlt 1 évben ilyen . Kettő is. Az egyik már férjnél 2 pujával,azt még írkál,hogy a párom adja meg a tel.számát,h feltudja hívni. Ahha...majd mindjárt 😁 A másik meg kiszeretett a puncibol aztán egyből "sziíjaaa,mizu veled?" Na takarodj. Nem értem az ilyeneket,miért kell semmibe venni az ex jelenlegi kapcsolatát. Azért,mert neki szhar,máséba ne szharjon már bele. Csicska ribi
2020. aug. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök fölösleges! Nem zaklat ténylegesen, akkor meg nem is értem minek foglalkozol az oldalad látogatóival! Ez a probléma, hogy ahelyett, hogy a párodra fordítanád azt az időt, amit a csaj csekkolásával töltesz,azok az idők elvesztegetett idők lesznek.


Majd akkor foglalkozz vele, ha zaklató levelet ír, vagy személyesen zaklat! Nincs értelme foglalkoznod vele!

2020. aug. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy 2-es ír igazat, ha nem érdekelne, akkor már letiltottad volna, vagy nem engeded hogy kövessen és probléma megoldva, viszont ha hagyod, akkor igazából te se teszel ellene, magyarána zért tudat alatt kiváncsi vagy, hogy miért csinálja, és valahol gondolom az önérzetedet is táplálja, hogy annak a csajnak nem jött össze a pároddal való kapcsolat, mert a múltban megcsalta ugye, és ha egy picit őszinte akarsz lenni, akkor egy kis öröm azért ott van, hogy engeded neki hogy szenvedjen, mert te írtad, hogy felvennéd, hogy lásson mindent, magyarán te vagy az aki adod alá az esetleges zaklatást, ne hari hogy ezt írom, de 2-esnek teljesen igaza van! Tiltsd le, vagy a követés engedélyezését tiltsd! 8-as vagyok!
2020. aug. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem veszek el semmilyen időt a páromtól. Nem tudom mit hiszel, hogy egész nap rá vagyok függve a telóra és egyfolytában azt lesegetem, hogy ki nézte a napom? Mert nagyon nem. Azt meg szerintem egészen nyugodtan megnézhetem, hogy ki látta a napom. És elmondtam, hogy én őt nem nézegetem, mert nem érdekel mi van vele. Ő nézeget engem nem fordítva, és ahogyan már mondtam a saját napom nézőit, had nézhessem már meg.

Amúgy meg, még jó, hogy érdekel, hogy a mi a bánatért leseget, ha van már gyereke is és össze is házasodtak a csávóval. Valóban érdekel, hogy miért jó ez és mit akar.

És ne haragudj már, de nehogy már még én legyek a szar, hogy engedem "szenvedni". Mi az, hogy engedem szenvedni? Önszántából nézeget, nem én tartok fegyvert a fejéhez, hogy ezt csinálja. Meg mi az, hogy én adom alá az esetleges zaklatást? Minden akciót reakció követ, én ezt reakció opcióként mondtam. Azért gondoltam, hogy inkább már bejelölöm, és írok neki, mert akkor már tudni fogja, hogy látom, amit csinál és talán rájön, hogy rohadt gáz és ezzel le is pattanna rólunk.

Hogy miért nem tiltom le? Erre nagyon egyszerű a válasz. Nyilván én is rájöttem, hogy az lenne a legegyszerűbb, azonban én úgy gondolom, hogy egy normális ember, nem nézegeti ennyi év elteltével az exét, főleg nem annak a párját. Nem érzem úgy, hogy nekem kéne bújkálnom és "óvintézkedéseket" tenni, hogy ne lesegessen. Önmagától nem kéne csekkolgatnia. Én beismerem, tőlem is gáz volt anno, hogy figyeltem, de nagyon zavart, amit csinált, de aztán eljutott a tudatomig, hogy ez gáz, a páromat meg rohadtul nem érdekli már a leány. És én ekkor be is szüntettem a csaj csekkolgatását a magam részéről. Az meg, hogy ismerősök meséltek dolgokat, az megint teljesen más. Én érdekes módon, sem az exem, sem a jelenlegi barátnőjét nem nézegetem, mert nem érdekelnek. Őt se kellene, hogy érdekeljük, ennyi év után meg aztán pláne nem. Szóval ne én legyek már szar azért, mert nem tiltom le és inkább tudtára adnám, hogy látom. És ne ő legyen már az áldozat, aki szenved, mert önszántából ő kémkedik utánam.

2020. aug. 26. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!