Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a szomszédom figyelmét akiről semmit sem tudok?

Figyelt kérdés
Sok lakásos târsashazban lakunk, ő pont az én szintemen, de nem volt alkalmam megfigyelni melyik lakásban, mert csak összefutottunk kinnt. Így sem az ajtót nem tudom, sem a nevét kideriteni. Egy szinten 12 garzon van, már próbáltam a kapucsengő alapján a férfi nevekre rakeresni fb-on, de nem találtam semmit, lehet bérlő és nincs is kinnt a saját neve. Amikor osszefutunk ritkán, akkor meg csak köszönünk, nőként nem tudom mit mondhatnék, hiszen mindig siet. Az egyetlen amit tudok, mert mindig nézem az erkélyről mikor jön megy, az az autója. De ez alapján sem tudok meg róla semmit, ha csak nem hagyok rajta szerelmes levelet :D És nyilván nem vagyok ennyire mániákus. Nektek milyen ötletetek van?
2020. aug. 26. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Jajj, ne legyél már ennyire mulya. Becsöngetsz, bemutatkozol, és megkéred, hogy segítsen, mert leesett a kilincs, nyikorog az ajtó, stb. A reakcióiból meg is tudod állapítani, hogy milyen férfi. Kedves e, vagy elküld a fszba, segít e, vagy pofákat vág. 2 nap múlva meg átíhvod egy kávéra. Ha érdemes.
2020. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Irta, hogy nem tudja melyik ajto..


Te meg tanulj mar meg olvasni.

2020. aug. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kövesd! :D
2020. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Várj, ahogy telik az idő, hátha többet tudsz/látsz Róla.

Én a becsöngetést nem tanácsolnám, ki tudja,hogy egyedül él-e. Hiába,hogy ártatlan kéréssel mennél be csak gyanús lenne,hogy miért is pont Hozzá?

Esetleg megpróbálhatod azt,hogy a házban lakó gondnoktól/közös képviselőtől megkérdezed,hogy ki is Ő, hivatkozva arra,hogy volt munkatársadat/iskolatársadat/ismerősödet fedezted fel Benne.

A lényeg: előbb tudd meg Róla,hogy független-e, aztán szólítsd meg vmi lakással kapcsolatos dologgal. Esetleg nem lesz lakógyűlés ahol találkozhatnátok és véletlenül mellé sodródnál?

2020. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Na megkufircolt már a szomszéd?
2020. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!