Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működnek ezek a szexen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működnek ezek a szexen alapuló kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Gyakran hallani, hogy azért vesznek fel jó nőket egyes helyekre, hogy majd a főnök tudja dugni.

Na, hát ami tuti, hogy az én állami munkahelyemen csak fullos nők dolgoznak és ba sszák is őket.

1-2 én is elkaptam még anno, de ezek a kapcsolatok szimplán a szexről szóltak.

Ezt viszont nem értem, hogy egy nőnek az miért jó, hogy naponta le kell szopnia egy semmirekellő embert a munkáért.


2020. aug. 26. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Én sem értem, hogy egy pasinak miért jó az, ha pénzért leszopatja magát.. Gondolom neki is lehetne vagy talán van is otthon párja, akivel csinálhatná..


Bár nem lehet mindenkinek egyforma értékrendje, inkább nem foglalkozok ezekkel..

2020. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért ne általánosíts! Ahogy leírod olyan mintha a Te munkahelyed csak a szexkapcsolatokról szólna!

Bizonyára szövődnek ilyenek, de azért reméljük ez nem gyakori.

Tudom, a mai világban nem mindenhol számít a szakmaiság, vannak protekciós állások, de azért általában a hozzáértés a mérvadó az állás betöltésénél.

+ azért huszon/harmincévesen már kapcsolatban állók vannak, esetleg kisgyerekkel, vagy gyereket tervezve, esetleg még házasság előtt. Nem mindenki vevő az ajánlatokra....

2020. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem férfiakat is kellene így felvenni nemcsak nőket.

Így a főnöknek nagyobb lenne a választék, nem?

Ha te is csináltad, mi a kérdés? Szeretik, ha tolják őket , ennyi.

Ezt csak azzal csinálják meg, aki megengedi és akarja a többivel nem nagyon.

2020. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem munkáért szopnak, hanem fizetésért.
2020. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Girlll3 ***** válasza:
Te mègis hol dolgozol?! Nálunk tudtommal ilyen nincs.
2020. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!