Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülne a férfi, ha kimennék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülne a férfi, ha kimennék a focimeccsére?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki nagyon tetszik, párszor beszéltünk már, tudja hogy bejön nekem. Azt mondta kevés a szabadideje, mert 2 helyen is dolgozik és nem fér most bele neki egy kapcsolat. Ettől függetlenül én nagyon szeretném legalább látni, csak félek ha meglátná,hogy ott vagyok, túl rámenősnek tartana és csak taszítanám mégjobban.
2020. aug. 26. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed?
2020. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért, mert amióta közölte velem, hogy nem akar semmi komolyan, azóta nem beszéltünk és nem is akarom keresni, de azért jó lenne kicsit látni legalább.
2020. aug. 26. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nők..
2020. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!