Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnél mi a helyes reakció,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnél mi a helyes reakció, ha nyilvánosan megalázzák a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Nem egyszer fordult elő velem, nem tudtam mi a helyes reakció, próbáltam viccnek venni, de biztos látszott rajtam a megalázottság. Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?

2020. aug. 26. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Írj bővebben.

Így csak azt írhatom, hogy ne figyelj rá, ne vedd észre, vagy változtass rajta (ha lehet, pl. ruha, cipő, smink...).

2020. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Jobban tudnánk tanácsot adni, ha tudnánk mi a konkrét szituáció.
2020. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Erre a sztorira én is kíváncsi lennék
2020. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Engem is érdekelne, így nehéz bármit mondani
2020. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Eleve nem mndegy, hogy egy adott személy, vagy egy csoport alázta-e meg. És még hosszasan lehetne sorolni tovább.
2020. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Külsőmmel semmi probléma, de az biztos, hogy nagyon szájba vágtam volna az illetőt!
2020. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam tenni, mintha nem is hallanám...

Bár nem én vagyok a kérdező, de nálam eddig ezek fordultak elő:

- vonatnál a takarító "férfiak" röhögve ordítják nekem oda, hogy milyen ronda vagyok, hajjá' meg. Amikor nem reagálok, akkor dühösek lesznek, hogy 'süket' vagyok biztos.

- utcán ha hangosan beszólogatnak (érdekes módon ilyenkor mindig minimum 2 férfi kell, egyedül nyuszik), akkor ignorálom. Egyszer előfordult, hogy az egyik utánam futott a másik bátorítására és beleordította a képembe, hogy ronda vagyok. Mosolyogva lebazdmegeztem.

Ezeknek nem kell indok, hogy ezen vinnyogjanak egy jót... Ha visszavágsz, akkor eléred amit akartak és tovább szívatnak vagy jól kiröhögnek.

2020. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Egy nagy K.O. adása annak, aki beszól.
2020. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Sokszor előfordult. Pl. társaságban az volt a téma, hogy kinek ki tetszik, lányok, fiúk vegyesen voltak. Szóba került egy srác, hogy ő milyen jól néz ki (nekem nagyon nem tetszett, sőt) és mondta valaki, hogy én biztos nem kellenék neki, mert nem hozom a szintet és közben végigmér. Erre annyit reagáltam, hogy nekem se ő.

Máskor beszélgettem valakivel és megkérdezték tőle hogy nekem udvarol és nevetve mondja, hogy nem vagyok az esete. Ez még nem is sértő, de kicsit oda tud szúrni azért. :(

Volt, hogy oda jött egy srác és csak úgy azt mondta, hogy nagyon csúnya vagyok, ez is ciki volt mások is hallották úgy tettek, mintha nem hallották volna, de magalázó volt nekem. Erre azt mondtam, hogy tudom és? Ezzel megaláztam magam még jobban?

Rossz paszban voltam egyszer és megkérdezték, miért nézek ki ilyen sz arul, elmosolyogtam magam de láttam hogy sokan sokatmondóan egymásra néztek és mosolyogtak.

Bunkó társaságok azt is szokták csinálni, hogy egymás közt fennhangon beszélnek rólam milyen csúnya vagyok és nem beképzelem mert tényleg hallottam, ekkor próbáltam úgy tenni mintha nem hallanám, volt hogy mosolyogtam egyet de a sírás kerülgetett.

2020. aug. 26. 19:04
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Parasztokkal talalkoztal, de aki masokat serteget, leszol, az sajat magával nincs megelégedve.
2020. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!