Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne egy 1,5 éve jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy 1,5 éve jól működő kapcsolatod, de idő közben megismernéd az igazit, akkor szakítanál és összejönnél az igazival?

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyesmivel érdemes várni, ha megtörténik valakivel, mert simán lehet, hogy az új ember egyáltalán nem az igazi, csak megvezetnek a hormonok az elején. Pl egyik volt kolléganőm férje 26 év után szakított, mert hogy ő megtalálta a 'lelkitársát'... 2 hónapig tartott.
2020. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit értünk igazi alatt. Ha van egy stabil párkapcsolatom, amelyben kiegyensúlyozottak a hétköznapok, nem biztos, hogy el akarom dobni egy olyanért, ami a filmekben is van, hogy egyik nap csak a Pistikéből áll a világ, annyira erős érzéseim vannak iránta, másnap viszont úgy megbánt, hogy három napig alig térek magamhoz.
2020. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottam és összejöttem. Életem legjobb döntése volt, az idő engem igazolt. De hozzátartozik, hogy 21 voltam, úgy voltam vele, hogy ha kiderülne esetleg hogy mégse ő az igazi, nem veszítek sokat.


Egyébként meg ha egy 1,5 éves kapcsolatban úgy érzed, mással boldogabb lennél, akkor gyanús, hogy az a kapcsolat akkor se fog sírig tartani, ha most nem lépsz le más kedvéért.

2020. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 4 éves kapcsolatból léptem ki ezért... Jó döntés volt.
2020. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

És mégis honnan tudod, hogy ő az igazi? Azért, mert megkívántad? Az nem jelent semmit. Lehet, hogy pár randi után rájönnél, hogy egy s.eggfej.

De ha a van párod, és ilyeneken gondolkodsz, akkor viszont érdemes szakítani, mert akivel most vagy együtt, az tuti nem az "igazi" neked.

2020. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igaziért bárkivel, bármikor szakítanék. Az más kérdés,hogy csak utólag derül ki, hogy tényleg az igazi volt-e🤷Mindenesetre nekem jobban fájna, ha elszalasztanám azt, akit nem kellett volna, mintha elveszítek valakit, és utóbb derül ki, hogy igazából a semmiért.(Nem, az a valaki tuti, nem az igazi, szóval érte nem lehet akkora kár.)
2020. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az "igazi" nem abszolút kategória. Ha úgy érzed, hogy más az igazi, akkor amiben vagy az nem az "igazi". Ám mind a két választásról kiderülhet IDŐVEL, hogy "igazi" volt e! Ilyen a szerelem, semmi sem tutti.
2020. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!