Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a pasik mindent képesek behazudni csakhogy akár egy pár hétig elcsábítsa a lányt?

Figyelt kérdés
Miért jó a csillagokat is lehazudni az égröl és mindent megígérni majd semmit se betartani? Olyan kár hogy nem lehet már hinni a szavaknak.. Várom a véleményeket, tapasztalatokat

2020. aug. 27. 20:24
1 2
 1/11 anonim válasza:

Sajnos nekem is volt olyan tapasztalatom, hogy azt hittem ez a srác rendes és kapcsolatot szeretne.

Ha jobban belegondolok nem állt rá készen és azt is mondta, hogy mivel én rendes vagyok talán nem én vagyok a hozzá illő. Néha megijednek azoktól, akik kedvesek és őszinték velük, mert lehet, hogy nem volt ilyenben részük, vagy nem érzik magukat 'elég jónak'. Hű ez a lány komolyan gondolja és felelősségteljes...na igen, de azért nem egy eljegyzésről volt szó. Ezzel az esettel már találkoztam.

2020. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az elég szomorú ha valaki kihasználja a másikat, aki ráadásul komolyan el is kezd érezni valamit iránta. Nem tudom ez miért jó. Nem menő szerintem, ha egy srác ezt teszi a lányokkal. Az menő ha udvarias és tisztel téged, legalábbis nekem ez jön be.
2020. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát.
2020. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajszamámor. Amikor megkapja amit akar, hirtelen unatkozni kezd, és új kihívást akar.
2020. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt is behazudja minden 2. férfi h IT mérnök az applénál nettó 30 millióért, csakhogy végre egy nő szóba álljon velük. Akkor ne csodálkozzunk...
2020. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 peca1000 ***** válasza:
100%

Pi....nát akar szerezni, azaz meg akar csak du..gni, és azt mondja, amit hallani akarsz.


Trófeának jó leszel, másra nem kellesz neki.

2020. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy haverom, átlag arc, vékony test, 35 éves, átlag bér postai dolgózként. De olyan meggyőzően tud hazudni és manipulálni h minden hónapban más 23-32 közötti nőt visz fel 1-2 alkalomra az albiba, aztán dobja,
2020. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert ezt akarjátok hallani azért.
2020. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez így van. Ha végre volna normális nő aki az igazat akarja hallani, hogy nettó 200 at keresel, nincs lakásod, régi autód van, 3 évente jutsz le a Balcsira, kevés haverod van, akkor nem lenne ennyi hazugság. De mivel 100/95 nő azt akarja hallani, hogy faterodnak cége van, te ott vagy vezető mérnök nettó 1.2 millióért, lexussal jársz, és az Adrián van nyaralótok.
2020. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem azt hazudja hogy milyen jó élete. Pont nem érdekel, mert pénzügyi téren nagyon stabil lábakon állok, s más téren is. Hamis ígéretekről beszélek, hazugság nem valós érzelmekről
2020. aug. 28. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!