Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy olyan 50 éves férfival aki nagyon szereti a régi háborús filmeket? Szereti ha a barátnője vele együtt nézi, mert sokat lehet t belőle tanulni.

Figyelt kérdés

2020. aug. 28. 00:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Miért ne? Te háborús filmet nézel vele, ő meg romantikusat vagy sírósat veled. Csináljátok együtt amit szerettek.
2020. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Igen, nem ezen múlik van ami többet számít
2020. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De a kora miatt nem.
2020. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
😅 Össze hát, persze. De utána pszichológiai, mentálhigéniai filmeket nézünk. Kisgyerek, kisállat, 3. országbeli népek, hátrányos helyzetű emberek, celebek élete. 😀 Ha ezt túléli, és megemészti, tőlem aztán jöhet a 3. világháború is. 😀
2020. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. aug. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha szereti velem együtt századjára együtt nézni a Csengetett, Mylord-ot. Mert olyan sokat lehet belőle tanulni. :D
2020. aug. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a hàborús filmeket, könyveket, mindent ami vele kapcsolatos. De sajnos kiesek a rostàdon, mert màr rég kiöregedtem a "làny" korszakomból.
2020. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A "lány" kategória meg az 50 éves férfi szerintem nem igazán jön össze. Én 32 éves vagyok, már egy ideje nem "lány", de egy 50 éves fószer nekem is túl öreg. Nemhogy a "lányoknak".
2020. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el légy szíves, mi az a sokminden, amit a háborús filmekből tanulni lehet?

Pl. hogy kell egy náci Tigrist felrobbantani? Vagy hogyan lehet jugoszláv partizánokat kínvallatni?

Ezek tényleg mindennapi tudnivalók. ;)

2020. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
50 évesen tizenéves kiscsajokat akarsz k...atni, és még háborús filmeket is nézzenek veled? Mégis mit lehet abból tanulni? Nem leszel a következő Rommel, azt ugye tudod? :D
2020. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!