Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a gond, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, hogy nem akarok olyanról kapcsolatot aki 38 éves létére az anyjával el?

Figyelt kérdés

El megy neki bevasarolni, úgy beszél róla mintha 15 éves kifu lenne. 38 éves létére se komoly kapcsolat se gyerek mellesleg anyuci kicsi fia. Nagyon nyomult én nem akartam tőle semmit. Ő nem értette ezt meg tovább zaklatott. Épp azt beszéltük lehet valami 'szponzort' keresett magának a koltozeshez?

N30


2020. aug. 28. 12:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elenezts az írás hibákért, át írta a telefonom.
2020. aug. 28. 12:01
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen oké, hogy nem akarsz tőle semmit. Én sem akarnék
2020. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Egy régi ismerősöm lehetséges jövője, amit leírtál.


Nem veled van a baj, kerüld el.

2020. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Anyámnal is be próbálkozott háta majd kettőnk közül valamelyik sikerül... Anyám teljesen ki volt akadva alig tudta le koptatni utána annyit írtam neki pattanjon le róla de nagyon gyorsan. Erre még én voltam a szánalmas hogy beszéltem vele. Úgy ahogy megérdemelte. Egyedül a közelbe nem mer jönni egyébként.
2020. aug. 28. 12:34
 5/16 A kérdező kommentje:
Közelembe'
2020. aug. 28. 12:47
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez teljesen oké, képzeld el milyen jövőtök lehetne, jól tetted hogy leráztad
2020. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Az első része, hogy otthon a szüleivel lakik nem nagy probléma. Az olaszoknál, görögöknél stb. még a "gyerekek", szülők és nagyszülők is egy fedél alatt laknak. 5-en, 6-an, 8-an egy háztartásban. Magyarországhoz képest sokkal durvább a helyzet.

Szponzort keres a költözéshez... Lehet ezt szeretné. Egyedül elővarázsolni

15-25 milliót, évi 2 milliós nettó fizetés mellett szinte lehetetlen. Hitellel az 5 millió önrészt is nehéz felmutatni. Hol van még a havi 60-70 ezer, 15 évig tartó törlesztőrészlet + a rezsi. Megélhetésre nem marad semmi. Nélkülözés lenne. Akkor jut házhoz, ha örököl.

Ketten összeálltok, akkor egyik fizetése megy a lakhatásra, a másik fizetése a megélhetésre. Így kicsivel könnyebb. Akkor a fele a Te tulajdonod! Lehet a Hercegnek háza is, ha úgy alakul a jövőben (házasság) az ügyvéd előtt lemondó nyilatkozatot írtok. A feleség nem tett bele a házasságba, akkor 1/1-es tulajdon jog a férjnek.


Anyuci kicsi fia ez már óriási probléma. Ezen szinte lehetetlen változtatni. Anyuci mindenbe belefog szólni. Már ez önmagában kizáró ok.


Összegezve jól tetted, hogy visszautasítottad az illetőt. Nem felel meg az elvárásaidnak és a személyiségetek erősen különbözik.

2020. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. aug. 28. 15:29
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha emiatt nem akartál vele kapcsolatot és amúgy teljesen rendben volt, akkor igen.


Szívesen!

2020. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9# ezek szerint te is ugyan olyan lehetsz mint a pasi!

Sajnalom de egy majdnem 40 éves férfi a anyjával el együtt, ezek szerint vagy nem képes el szakadni tőle vagy pedig más okból kifolyólag nem költözött el. Ez már eleve egy probléma számomra. Nem 20 éves hanem egy 40 éves meglett, felnőtt emberről beszélünk! Pláne azt ne felejtsük el, amit írtam is edesanyamra is rá nyomult, azon az alapon a kettő közül majd valamelyik ősze jön! Pofára esett. Szerintem ez is elég sok mindent el mond az emberről! Szívesen, hogy meg egyszer le írtam és így legalább már kicsit el tudsz gondolkozni :)

2020. aug. 28. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!