Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz tinderen kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz tinderen kamu képekkel beszélgetni lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem áll szándékomén túlságosan hülyíteni őket vagy találkozni velük. Ha odáig fajul a dolog, inkább lépek, szétválás, tiltás.

Saját képeimmel még matchem sem nagyon van, így viszont szinte tepernek utánam.



2020. aug. 30. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Rohadék alak vagy, pusztuljon az ilyen, ne bántsd szegény lányokat (nő vagyok)
Rohadék alak vagy, pusztuljon az ilyen, ne bántsd szegény lányokat (férfi vagyok)
Rohadék alak vagy, de azt csinálsz, amit akarsz (nő vagyok)
Rohadék alak vagy, de azt csinálsz, amit akarsz (férfi vagyok)
Gyakorolj rajtuk kedved szerint, de ne hülyítsd őket (nő vagyok)
Gyakorolj rajtuk kedved szerint, de ne hülyítsd őket (férfi vagyok)
Hívd el őket randizni, ha tudod, de ne jelenj meg (nő vagyok)
Hívd el őket randizni, ha tudod, de ne jelenj meg (férfi vagyok)
Egyéb
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagy normális az ilyen dögöljön meg (gondolj bele aba milyen lenne ha valaki veled csinálná ezt és mit éreznél ha neked tetszene rohadj meg ha pegid undorítónak találnád na látod te se vagy ojan szívtelen ember )
2020. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Az egyébet jelöltem: jó szórakozást!
2020. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Tudom, tudom, meg is fogok dögleni, nyugi, előbb utóbb sor kerül rá. :D

Tudom milyen érzés. Azon kevesek 95%-a, akikkel valaha beszéltem társkeresőn (a saját képeimmel), ugyanezt csinálta velem. Talán nem rosszindulatból, talán még csak nem is szórakozásból, de praktikus megfontolásból. Nyilván egy nő ezt csinálhatja, sőt, elvárás, hogy csinálja.

Egy férfinak viszont száradjon el a karja, a varjú mondja a szemére, hogy csecsebogyó, hamm, bekaplak, a rák egye ki a szervezetéből az összes nyomelemet, stb. :D

2020. aug. 30. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindig írják itt, add önmagad.

Ez egy érdekes kísérlet, hogy önmagad adod személyiségileg, de képen meg nem.

Próbáld ki, hogy mennyire tudod lerontani a paramétereidet, hogy még mindig érdekes legyél. Plusz x kiló, mínusz y centi, kevésbé jó kép, kevesebb izom, stb.


Egy kis chateléstől senki nem lesz szerelmes ezzel nem fogsz senkiben 8 napon (órán se) túl gyógyuló lelki károkat okozni.

2020. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekes ötlet, lehet kipróbálom.
2020. aug. 30. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:

En megertelek, en is csinaltam. Hasonlo cipoben voltam, kevesbe vonzo külsőleg, de viszont ertelmesnek mondom magam. Beszelgettem szep lanyokkal, szamomra elerhetetlenekkel, nem kielegules celjabol, pusztan kivancsisagbol. Mentsegemre szoljon, hamar leszogeztem hogy nem kapcsolatot keresek, csak ismerkedek, időt toltok.

Voltak tartalmas beszelgeteseim, van akire szivesen gondolok vissza de egy ido utan belefaradtam es leleptem tinderrol.

2020. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!