Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, kellene komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kellene komoly kapcsolatra olyan lány, aki életében először egy félig arab srácba volt szerelmes?

Figyelt kérdés
Szerelmes volt belé.
2020. aug. 30. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem, félnék , hogy megismétled szeptember 11-ét.
2020. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2020. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én is hajtottam kamaszkoromban arab származású lányra.

Amúgy meg sok embernek volt már utólag teljességgel képtelennek tűnő szerelmei (különösen zsenge korban), szóval kár ezen izgulni.

2020. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Hol érdekel engem, hogy ELŐTTEM kibe volt szerelmes? Felőlem akár eszkimóba, vagy bantu négerbe is lehetett.
2020. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem, elég álszentség lenne. Én először egy részben egyiptomi csajba voltam szerelmes. :)

31/f

2020. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pontosíts a kérdés, ennyi információ alapján lehetetlen véleményt mondani valakiről, maximum sztereotípiák általit ami a jobboldaliak részéről szükségtelenül negatív, a liberálisok oldaláról eltúlzottan pozitív lesz.
2020. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6: ez hülyeség, jobboldaliként sem zavarna :) na meg én írtam az 5ös hozzászólást is, és már volt félig cigány csajom is. az, hogy valaki jobboldali, nem feltétlenül rasszista.
2020. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kibe szeretsz bele totalisan nem tudatos dontes, ki az akit szamon lehetne ezert kerni? Ha orgian vettel volna reszt az mar kicsit mas tema.
2020. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

8.


De, ez egy tudatos döntés.

2020. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Pontosítás: Apja arab, és nem is vesz részt az életében, anyuka nevelte fel. Református kereszténynek lett megkeresztelve, valójában agnosztikus ateista.

Tiniként lázadó, érzékeny srác volt, mostanra legjobb tudomásom szerint normális férfi (nem sűrűn tartjuk a kapcsolatot).

2020. aug. 30. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!