Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan betegség, ami nálad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan betegség, ami nálad kizáró ok ismerkedésnél? Ha igen,mi az?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 20:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
rák
2020. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
1-es! Akkor is, ha gyógyítható?
2020. aug. 30. 21:10
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista,drogos
2020. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

Hogyne lenne.. kismillió, most ki sorolja azt fel? Miért nem teszed fel konkrétan a kérdést rákérdezve? Lehet azért nem fogja írni senki, amire te gondolsz, mert eszünkbe be se jut.


De, ha én értem félre akkor bocsi

2020. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%

Én már házas vagyok, de természetesen voltak olyan betegségek, amik kizáró okok voltak.


Ön és közveszélyes mentális betegek, depresszió.


Az élettel összeegyeztethetetlen betegségek, a szellemi fogyatékosságok.

2020. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
4-es!Te érted félre😉A kérdést valóban a saját betegségem ihlette, de azt nem hiszem, hogy bárki is írná,mert kevesen ismerik. Azért nem azt kérdeztem,mert nem arra vagyok kíváncsi, csak arról jutott eszembe. Az érdekel általánosságban, hogy krónikus betegséggel élő emberek mennyire vannak hátrányban párkeresési szempontból, illetve vannak-e olyan betegségcsoportok, amik valamiért kifejezetten taszítóak. Az meg egyáltalán nem biztos, hogy mindenkinek van kismillió. Legalábbis az eddigi válaszokból én nem azt szűrtem le.
2020. aug. 30. 21:25
 7/31 anonim válasza:
100%

Sok van,legfőképp ami másokra vagy önmagára veszélyes, és ami rövid életet ad neki.

Mert ha megszeretek valakit akkor szeretnék vele 70+ évet élni akár, nem pedig 10 után özvegy lenni és egyedül élni

2020. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
7%
Szóval rákos vagy.
2020. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
ÍMentális betegségek, függőségek, és minden olyan, ami jelentősen megnehezíti, körülményessé teszi a dolgokat.
2020. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%
Igen, gyakorlatilag minden, amibol nem gyogyul meg 1-2 het alatt. Bocs, de ez van. Egy maximum 30 eves embernek meg ne legyen minden baja szezonalis nathan kivul, nyilvan az mas, ha mar egyutt oregszunk meg es kialakul a masiknal valami.
2020. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!